Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

PSY RASOWE W POLSCE - kompendium wiedzy dla miłośników psów

50 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Posiadanie psa to niewątpliwie olbrzymia przyjemność, ale także obowiązek wobec tego czworonożnego przyjaciela. Kupienie psa to poważna decyzja. Powinna być zawsze poprzedzona rozważeniem możliwości jego wychowu, znajomością jego potrzeb i cech charakterystycznych dla rasy, określeniem wielkości, płci, odporności. Nie kupujmy psa pod wpływem impulsu, chwili.
Oferowana Państwu książka-katalog, to kompendium wiedzy na temat 280 ras psów najczęściej występujących w naszym kraju. Zawiera informacje o anatomii i fizjologii psa, chorobach, prezentuje wiedzę dot. opieki i pielęgnacji, żywienia, szkolenia oraz opisy i wzorce. Książka, to praca zbiorowa autorstwa wybitnych polskich kynologów i lekarzy weterynarii - miłośników i znawców tematu. Opisy ras uzupełnione są o kolorowe zdjęcia omawianej rasy.
Stan techniczny oferowanej książki - idealny. POLECAM!!!
Podana cena (do uzgodnienia) nie zawiera kosztów ewentualnej wysyłki, które obciążaja kupującego. Na ewentualne pytania odpowiem telefonicznie: 601621888 lub e-mailem.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Warszawa, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
"Zagubieni" Sharon Sala z Zoliborz, zobacz zdjęcie
"Zagubieni" Sharon Sala
5 zł
stan książki: bardzo dobry- raz czytanaopis:Wes Holden przez piętnaście lat służył w oddziałach specjalnych. Poznał okrucieństwo i cierpienie, lecz nic nie mogło przygotować go na bezsensowną śmierć żony i synka, zabitych w ataku terrorystycznym. Nawiedzany koszmarami staje się wrakiem człowieka, a jego życie zamienia się w smutną wegetację. Do czasu gdy podczas włóczęgi po kraju przypadkiem ...
FILM I TELEWIZJA W POLSCE z Zoliborz, zobacz zdjęcie
FILM I TELEWIZJA W POLSCE
8 zł
Jacek Fuksiewicz FILM I TELEWIZJA W POLSCE Książka wydawnictwa Interpress, 1981, 279 stronSPIS TREŚCI Początki kinematografii polskiej Film fabularny — pierwsze lata powojenne 13 „Szkoła polska" (1955-1962) 18 Różnorodność poszukiwań twórczych 39 Lata siedemdziesiąte 54 Młodzi: kino niepokoju moralnego 74 Film krótkometrażowy 112 Film dokumentalny 113Film popularnonaukowy 142Film animowa ...