PSY RASOWE W POLSCE - kompendium wiedzy dla miłośników psów 

50 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania03/01/2012
  • Lokalizacja
Posiadanie psa to niewątpliwie olbrzymia przyjemność, ale także obowiązek wobec tego czworonożnego przyjaciela. Kupienie psa to poważna decyzja. Powinna być zawsze poprzedzona rozważeniem możliwości jego wychowu, znajomością jego potrzeb i cech charakterystycznych dla rasy, określeniem wielkości, płci, odporności. Nie kupujmy psa pod wpływem impulsu, chwili.
Oferowana Państwu książka-katalog, to kompendium wiedzy na temat 280 ras psów najczęściej występujących w naszym kraju. Zawiera informacje o anatomii i fizjologii psa, chorobach, prezentuje wiedzę dot. opieki i pielęgnacji, żywienia, szkolenia oraz opisy i wzorce. Książka, to praca zbiorowa autorstwa wybitnych polskich kynologów i lekarzy weterynarii - miłośników i znawców tematu. Opisy ras uzupełnione są o kolorowe zdjęcia omawianej rasy.
Stan techniczny oferowanej książki - idealny. POLECAM!!!
Podana cena (do uzgodnienia) nie zawiera kosztów ewentualnej wysyłki, które obciążaja kupującego. Na ewentualne pytania odpowiem telefonicznie: 601621888 lub e-mailem.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Warszawa, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
FILM I TELEWIZJA W POLSCE z Żoliborz, zobacz zdjęcie
FILM I TELEWIZJA W POLSCE
8 zł
Jacek Fuksiewicz FILM I TELEWIZJA W POLSCE Książka wydawnictwa Interpress, 1981, 279 stronSPIS TREŚCI Początki kinematografii polskiej Film fabularny — pierwsze lata powojenne 13 „Szkoła polska" (1955-1962) 18 Różnorodność poszukiwań twórczych 39 Lata siedemdziesiąte 54 Młodzi: kino niepokoju moralnego 74 Film krótkometrażowy 112 Film dokumentalny 113Film popularnonaukowy 142Film ani ...