Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Probacja - Andrzej Bałandynowicz wydanie 2

30 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Prezentowana publikacja ukazuje nowoczesną teorię kary, opartą na paradygmacie sprawiedliwości formalnej, ekwiwalentnej i naprawczej, dającą podstawę do dywersyfikacji środków karnych, w tym wprowadzenia probacji jako nowoczesnego systemu sprawiedliwego karania, rozumianego jako wielopasmowa teoria resocjalizacji z udziałem społeczeństwa. W opracowaniu przedstawiono współczesny model karania sprawców przestępstw na poziomie myślenia abolicjonistycznego, opartego na wartościach tożsamości osobowej, społecznej i kulturowo-cywilizacyjnej.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Wola, Warszawa, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Książki Harlekin Harlequin Romans Romanse Powieść histor część 2 z Wola, zobacz zdjęcie
Książki Harlekin Harlequin Romans Romanse Powieść histor część 2
2 zł
Harlequin Seria Orchidea –2zł za szt. -80szt Harlequin Seria Światowe życie –2zł za szt - 2szt Harlequin Seria Gorący romans –2zł za szt. oraz Gorący romans Duo – 3zł za szt -42szt Harlequin Seria Desire –2zł za szt -77szt Harlequin Seria Temptation –2zł za szt -61szt Harlequin Seria Romance –2zł za szt -183szt Harlequin Seria Romans –2zł za szt oraz Romans Duo –3zł za szt.- 66szt Harlequin ...
2 Książki z serii: Tak żyli ludzie z Wola, zobacz zdjęcie
2 Książki z serii: Tak żyli ludzie
15 zł
Mam do zaoferowania 2 książki z serii "Tak żyli ludzie". Książki są w dobrym stanie. Tytuły:"Tak żyli ludzie W czasach pierwszych cywilizacji""Tak żyli ludzie Czasy prehistoryczne"Polecam. Tel. 792-482-366.
książka Sobór Watykański II z Wola, zobacz zdjęcie
książka Sobór Watykański II
12 zł
Witam serdecznie na mojej aukcji internetowej przedmiotem której jest książka pt Sobór Watykański II Książka została wydana przez Wydawnictwo Pallottinum jest to wydanie trzecie z 1967 roku. Cena książki 12 pln, możliwa wysyłka w cenie 8 pln lub odbiór osobisty w rejonie Fortu Wola, tel 603653812, zapraszam
Pismo Święte Nowy Testament - wydanie kieszonkowe twarda oprawa. z Wola, zobacz zdjęcie
Pismo Święte Nowy Testament - wydanie kieszonkowe twarda oprawa.
10 zł
Sprzedam absolutnie nowe i nieużywane wydanie Pisma Świętego Nowego Testamentu w twardej oprawie, ponieważ dostałam drugie takie samo.
Rzeczpospolita - NAJNOWSZA HISTORIA POLAKÓW zeszyty + segregator z Wola, zobacz zdjęcie
Rzeczpospolita - NAJNOWSZA HISTORIA POLAKÓW zeszyty + segregator
2 zł
SPRZEDAM Sprzedam luźne zeszyty z serii NAJNOWSZA HISTORIA POLAKÓW + segregator, ukazujące się razem z dziennikiem Rzeczpospolita. NAJNOWSZA HISTORIA POLAKÓW to cykl wydawniczy ukazujący się wraz z dziennikiem Rzeczpospolita przedstawiający historię Polski z okresu od 1944 do 1989 roku. W zeszytach znajdują się dokumenty, fakty znane i mniej znane oraz najnowsze odkrycia badaczy. Szczegóło ...
Ski Atlas Alpy 2003 z Wola, zobacz zdjęcie
Ski Atlas Alpy 2003
5 zł
Mam na sprzedaż książkę "Alpy - SKI Atlas 2003"Odbiór osobisty na ul. Giełdowej lub wysyłka pocztą za 10 zł po przedpłacie na konto. Możliwość wysłania kilku książek tę samą przesyłką.
Magnetostymulacja i magnetorelaksacja - Janusz Dąbrowski z Wola, zobacz zdjęcie
Magnetostymulacja i magnetorelaksacja - Janusz Dąbrowski
35 zł
nowa książka, z odręczną dedykacją autora
Więcej ogłoszeń