Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Książka obsługi ORYGINALNA VW Lupo , Audi, Fiat 126P

35 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Oryginalna Książka obsługi do wszystkich Lupo(Książka była z Lupo 1,4 benzyna) jakie wyprodukowano wraz z książką serwisową oraz adresami serwisów samochodów marki: Lupo(35zł), Audi(35 z). Książka do Lupo w języku niemieckim do Audi w języku włoskim. Samochód z Książką łatwiej Sprzedać. Książki obsługi z niemiecką dokładnością opisują samochód i funkcje oraz działanie całego wyposażenia ww modeli aut. W książkach jest bardzo dużo fotografii z opisami intuicyjnymi. Podane jest zużycie paliwa, pojemności: oleju (silnikowego, hamulcowego i serwo), płynu spryskiwaczy, itd.Książki są w super ETUI(Do Audi skórzane ze znaczkiem Audi wytłaczanym w skórze, do Lupo Skóropodobne z naszywką Volkswagena, Posiadam również dla kolekcjonera oryginalną Książkę Obsługi Fiata 126 P(20 zł) z lat 80-tych. Książki pomimo upływu czasu wyglądają jak nowe.
Jestem osoba wiarygodna. Można książki odebrać osobiście po umówieniu się telefonicznym wówczas koszt przesyłki zerowy. Do kosztów należy doliczyć koszty przesyłki w zależności od opcji przesyłki.
Koszt wysyłki książki listem poleconym lub paczką 12 zł. kurierem 18 zł Komentarz do mojej ostatniej sprzedaży można znaleźć na allegro mój nik mmarinerr.