Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

B. Michalak - Partie protestu w Europie Zachodniej

21 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Sprzedam książkę Bartłomieja Michalaka pt. "Partie protestu w Europie Zachodniej. Analiza relewancji politycznej" (2008). Stan książki oceniam jako bardzo dobry - nie zawiera żadnych notatek, podkreśleń. Pozycja może okazać się bardzo przydatna przy pisaniu pracy dyplomowej czy też wszelkich innych prac z zakresu partii politycznych. W swe treści zawiera informacje odnoszące się zarówno do teorii, jak i praktyki funkcjonowania partii politycznych. Autor, na ponad 300 stronach książki, porusza takie kwestie, jak: definicja partii politycznej i systemu partyjnego, ich klasyfikacje i zmiany, pojęcie, modele i techniki pomiaru relewancji politycznej, wpływ systemu wyborczego na reprezentację partii w parlamencie, funkcjonowanie partii protestu w systemach politycznych, rolę partii protestu w parlamentach i na arenie rządowej, ich wpływ na zmianę systemu politycznego. Dodatkowo książka uzupełniona jest danymi statystycznymi dotyczącymi wyników wyborczych osiąganych przez partie protestu. Zachęcam do kupna.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
mławski, Polska
Popularne