Cuda. Z archiwum procesu beatyfikacyjnego Jana Pawła II (+ VCD). 

20 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania24/02/2019

Cuda to publikacja o unikalnym charakterze, na którą składają się świadectwa łask otrzymanych za wstawiennictwem Jana Pawła II. Wszystkie teksty zamieszczone w niniejszej książce należą do dokumentacji procesu beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego Ojca Świętego.


Świadectwa te, spontanicznie nadsyłane z wielu krajów przez ludzi różnych narodowości, najczęściej w formie przejmujących listów pełnych wdzięczności, są głosem z całego świata świadczącym o wielkości polskiego Papieża. Redaktorzy pogrupowali je w kilku rozdziałach, opowiadających m.in. o niezwykłych uzdrowieniach i nawróceniach, o powołaniach do życia duchownego oraz o cudownym darze rodzicielstwa. Osobny rozdział stanowią wypowiedzi znanych artystów i dziennikarzy: Sophii Loren, Krzysztofa Zanussiego, Piotra Adamczyka, Natalii Kukulskiej, Niny Terentiew, Eleni i wielu innych.


Cuda towarzyszące trzeciej rocznicy śmierci Jana Pawła II dedykowane są tym wszystkim, którzy pragną jeszcze pełniej uczestniczyć w Jego drodze do świętości.


Publikację uzupełnia krótkometrażowy film Cud (Milagros) hiszpańskiego twórcy Javiera Figuera, inspirowany poruszającą historią francuskiej zakonnicy, s. Marie Simon Pierre Normand. Jej uzdrowienie Kościół uznał za pierwszy oficjalny cud dokonany za wstawiennictwem Ojca Świętego. Obraz został uhonorowany tytułem Najlepszego Międzynarodowego Filmu Krótkometrażowego 10. edycji Religion Today Film Festival we Włoszech w 2007 roku oraz II nagrodą na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym POL-8 im. Józefa Milki w kategorii filmu amatorskiego.


Autor: Aleksandra Kasica, Maria Zboralska

Oprawa twarda, 160 stron, 2008.

Wydawnictwo św. Stanisława BM


Odbiór osobisty - 0 zł.

Wysyłka przelew - 10 zł.

Za pobraniem nie wysyłam.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Bydgoszcz