Glory of the Roman Empire polska wersja językowa 

25 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania03/05/2020
  • Lokalizacja
Glory of the Roman Empire to gra strategiczna osadzona w czasach świetności Cesarstwa Rzymskiego, zrealizowana w całkowicie trójwymiarowej grafice. Pozwala nam nie tylko na objęcie stanowiska planisty miast imperium, od którego zależy powstanie każdego budynku w ich obrębie, ale także głównodowodzącego legendarnych legionów. Na dodatek autorzy oddali w nasze ręce szereg opcji handlowych i dyplomatycznych, dzięki którym możemy nawiązywać przyjazne stosunki z miastami w całej Europie. Jak łatwo się domyśleć, celem naszych wysiłków w Glory of the Roman Empire, jest stworzenie mocnej gospodarki, która będzie w stanie sprostać wydatkom związanym w powstaniem i utrzymaniem silnej armii oraz umiejętne dowodzenie nią w boju. Ponad 50 unikatowych profesji mieszkańców. Dziesiątki historycznych budowli, odtworzonych w trzech wymiarach. Model ekonomiczny, oparty o pragnienia każdego, pojedynczego obywatela. Konieczność troszczenia się o sprawy państwa i miasta. Nieliniowa kampania, zawierająca 30 misji w 11 miastach starożytnej Europy. Doskonała grafika i oprawa dźwiękowa. Gra w polskiej wersji językowej (napisy), drukowany Podręcznik Użytkownika po polsku. Gra praktycznie nowa.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Łódź
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Thea The Awakening (PC - DVD), złota edycja z Łódź, zobacz zdjęcie
Thea The Awakening (PC - DVD), złota edycja
45 zł
Thea: The Awakening to strategia turowa silnie osadzona w mitologii słowiańskiej.Świat najechała mroczna siła zwana Ciemnością. Towarzyszyły jej strzygi, baby jagi i inne. Na świecie nie było już wielkich armii, czy łowców potworów zdolnych pokonać Ciemność i jego pomioty. Tylko garstka ocalałych, desperacko próbujących przeżyć. Jesteś ich ostatnią nadzieją.Cechy gry:ponad 4400 przedmiotów do wytw ...
DUNGEONS II 2 PL /  LIMITOWANA z Łódź, zobacz zdjęcie
DUNGEONS II 2 PL / LIMITOWANA
20 zł
Gra jest nowa, zafoliowana, w polskiej wersji językowej.Dungeons 2 - Edycja Limitowana zawiera następujące elementy:Gra Dungeons 2Ekskluzywne etui z klapką na pudełko DVDObszerna, 36-stronicowa instrukcja4 pocztówki z motywami z gryDwustronny plakat o wymiarach 552x457mmŚcieżka dźwiękowa na płycie CDBonusowe DLC – Wioska Pixie (dodatkowa mapa do trybu Potyczki)