Tyrolka zjazd park linowy ogrodowy do ogrodu mocna 

649 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania31/10/2021
  • Lokalizacja

Tyrolka zjazd park linowy ogrodowy do ogrodu mocna

Profesjonalna Tyrolka do użytku prywatnego, do ogrodu - wzorowana na rozwiązaniach używanych w profesjonalnych parkach linowych !


Proszę zwrócić uwagę na pewne drobne z pozoru różnice w stosunku do innych konkurencyjnych tyrolek:


- w zestawie znajduje się profesjonalny napinacz o naciągu 2 ton, który umożliwi odpowiedni naciąg liny stalowej, śruba rzymska nie daje takiego efektu !!!

Lina stalowa o średnicy 5mm na długości 20 metrów waży bardzo dużo i nie sposób jej naciągnąć, a nieprawidłowo naciągnięta lina uniemożliwia swobodny i długi zjazd dziecka na tyrolce, a tym samym pełną radość z użytkowania zjazdu !

- nie stosujemy liny polipropylenowej, tylko linę stalową. Liny z tworzywa sztucznego naciągają się i po krótkim czasie powstaje podobny problem, jak opisaliśmy to powyżej.


UWAGA GRATIS dołączany do zestawu !


Na tej aukcji otrzymasz zestaw desek i uchwytów do liny, aby zamocować linę z dwóch stron do drzewa (bezpieczne mocowanie liny do drzewa przy jednoczesnym zabezpieczeniu drzewa przed liną stalową). Zestaw desek widoczny na jednym ze zdjęć.


Obecnie tyrolka dostępna w kolorze czarna-struktura (wygląda równie profesjonalnie).

Tyrolkę można kupić bezpośrednio na aukcji Alegro: nr 11376975310

Wystawiamy FV.


Uwagi dotyczące użytkowania tyrolki !


Przy użytkowaniu tyrolki należy zwracać uwagę na kilka aspektów:

- kupujący tyrolkę sam dobiera różnicę poziomu zjazdu, a od tego zależy na jaką prędkość dziecko się rozpędzi, to musi być bezpieczna prędkość dla dziecka. Na końcu zjazdu dziecko nie może uderzyć w stałą przeszkodę. Na kupującym spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo użytkowania tyrolki, gdyż kupujący montuje zjazd linowy we własnym zakresie.

- dziecko w żadnym przypadku nie może dotykać rękami liny stalowej (taka zasada obowiązuje w parkach linowych). Dziecko trzyma się uchwytów tyrolki i siada na siedzisku.

- nie wolno wykonywać żadnych innych akrobacji na tyrolce


...Pracownia loftowa "SEmi" - wykonywanie produktów pod indywidualne zlecenie klienta


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Nisko
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Mechanizm R80 N4! z Nisko, zobacz zdjęcie
Mechanizm R80 N4!
1 750 zł
Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą na : Rębaki24.pl NAJWIĘKSZY POLSKI PRODUCENT RĘBAKÓW I ŁUPAREK, PONAD 20 LAT NA RYNKU ! Mechanizm walcowy rębaka R-80 4 noże SPAWANY MECHANIZM WALCOWY R-80 4 NOŻOWY (NIEMALOWANY) OSŁONA WAŁKA WOM ! OSŁONA PRZEKŁADNI ZĘBATEJ (MALOWANA) ! INSTRUKCJA OBSŁUGI ! GWARANCJA 24 MIESIĄCE ! TRANSPORT GRATIS ! GWARANTOWANY DOSTĘP DO WSZYSTKICH CZĘŚ ...