Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Pilot ścienny Aura 1- kanałowy z programatorem czasowym

139 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Seria AURA to wiele sterowań: pilotów i nadajników ściennych o różnych parametrach, które dzięki spójnemu wyglądowi będą pasować do każdego pomieszczenia.


Nadajnik 1 - kanałowy w formie przełącznika ściennego. 1 kanał pozwala na sterowanie jednym napędem, bądź grupą do 20 napędów. Wbudowany zegar i programator tygodniowy pozwala na komfortowe sterowanie napędem poprzez możliwość zaprogramowania godziny podnoszenia i opuszczania osłon w jednym z czterech trybów: tryb tygodniowy poniedziałek - sobota , poniedziałek - piątek , lub pojedynczy dzień. Każdy kanał to możliwość ustawienia indywidualnej godziny. Posiada trzy tryby pracy: manualny, automatyczny i losowy. Kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami YOODA umożliwia sterowanie zarówno roletami wewnętrznymi i zewnętrznymi, zasłonami, markizami itd.


Możliwość wysyłki lub odbioru osobistego w naszych punktach handlowych ATOL S.C (atol.net.pl):


w Tychach:

ul. Piłsudskiego 1, 43-100 Tychy


w Katowicach:

ul. Armii Krajowej 60, 40-748 Katowice

ul. Zaopusta 21, 40-748 Katowice


RoletyAkcesoria.pl

tel. 32 217 74 96