Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Rozdzielacz hydrauliczny ze sterowaniem elektronicznym! BOSCH!  z Sierpc, zobacz zdjęcie
Rozdzielacz hydrauliczny ze sterowaniem elektronicznym! BOSCH!
1 700 zł
Rozdzielacz hydrauliczny ze sterowaniem elektronicznym firmy BOSCH sprawny 100% Możliwa wysyłka pobraniowaWięcej informacji udzielę telefonicznie Nie dopowiadam na sms-y!

Montaż komina

249 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Zajmujemy się montażem wkładów kominowych i kominów wolnostojących izolowanych, nasad kominowych, przedłużaniem kominów w celu osiągnięcia wymaganego ciągu kominowego. Modernizacje, naprawy, uszczelnianie kominów. Uszczelnianie kominów poprzez montaż wkładów kominowych ze stali kwasoodpornej, Jesteśmy przekonani, że wiele osób szuka fachowej pomocy i doradztwa na temat kominów i wkładów kominowych. Wbrew pozorom, jest to zagadnienie wymagające dużej wiedzy technicznej. Zajmujemy się branżą związaną z montażem kominów od wielu lat, wiedza jaką zdobyliśmy przez te lata, umiejętności oraz doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy Płock ul. Kolegialna 7 (9.00-16.30), tel. 579 644 505 lub 888 265 265 (7.00-22.00) e-mail: ekomin@ekomin24.pl http://ekomin24.pl