Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Zaginarka 2640L/0,8 Gietarka do blach nozyce krążkow. PRODUCENT

4 400 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Nowa zaginarka ZGR2500L/160/0,8, waga 300 kg.
Zaginarka dekarsko-ślusarska ZGR2640L/0,8

Do sztandarowych produktów firmy należy zaginarka dekarsko-ślusarska ZGR2640/0,8 o wymiarach 2940×120×1050 mm – stabilne urządzenie z CE, wyposażone w sprężyny gazowe. Konstrukcja górnej belki zapewnia sztywność maszyny podczas eksploatacji, a system regulacji zapewnia uzyskanie dokładnego kształtu gięcia przy różnych grubościach blach. Wysoka jakość wykonania i wykończenia wszystkich - produkowanych w Polsce - elementów zapewniają niezawodne i trwałe użytkowanie z zachowaniem dokładności w geometrii maszyny.

Zgniatarki wyposażone są w siłowniki ułatwiające podnoszenie belek oraz płynną regulację docisku, która zapewnia uzyskanie dokładnego kształtu gięcia przy różnych grubościach blach:
- blacha stalowa: 0,8 mm,
- blacha tytan-cynk: 0,8 mm,
- blacha aluminiowa: 1,5 mm,
- blacha miedziana: 1,25 mm,
- blacha nierdzewna: 0,65 mm.

Dane techniczne

- długość robocza: 2640 mm,
- długość zewnętrzna: 2940 mm,
- szerokość: 120 mm,
- prześwit belki dociskowej: 80 mm,
- waga: 350 kg,
- kąt zaginania 165°
- cena: 4400 zł, możliwość zapłaty przy odbiorze.

W ramach dodatkowego wyposażenia producent oferuje:

- Nóż krążkowy z regulacją toru jazdy oraz krążków tnących. Krążki wykonane są z wysokostopowej stali o bardzo dużej wytrzymałości na zużycie, co pozwala na cięcie blachy przez bardzo długi czas bez potrzeby ostrzenia. Narzędzie dostępne w cenie 600 zł.
- Stabilny i łatwy w demontażu stół tylni.
- Gwarantujące powtarzalność cięcia zderzaki przednie.

Gwarantowana certyfikatem bezpieczeństwa wysoka jakość wykonania i wykończenia wszystkich elementów oraz przestrzeganie zasad ergonomii zapewniają niezawodność i trwałość urządzeń podczas użytkowania.