Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

SOLVAREN FOAM TRUCK pianowy płyn do mycia ciągników i maszyn 26 kg

220 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

6P69GQ - kod rabatowy 3%
Zapraszamy na: distripark.com

SOLVAREN FOAM TRUCK - Przeznaczony do mycia karoserii samochodów ciężarowych w tym karoserii, plandek i powierzchni załadunkowych. Nadaje się również do gruntownego czyszczenia urządzeń rolniczych, klatek transportowych dla zwierząt, pomieszczeń inwentarskich oraz maszyn i urządzeń mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt. Produkt do użytku profesjonalnego.

Zastosowanie:
SOLVAREN FOAM TRUCK to produkt polecany do mycia pianowego środków transportu np. karoserii samochodów ciężarowych, plandek, powierzchni załadunkowych. Świetnie sprawdzi się w gruntonym oczyszczaniu urządzeń rolniczych. Jego skoncentrowana formuła świetnie się pieni i osadza na zabrudzeniach rozpuszczając wszelkie zanieczyszczenia organiczne, a także sól drogową i charakterystyczne zanieczyszczenia samochodowe. Zawiera wzbogacone komponenty przeciwkorozyjne i kompleksujące, nie niszczy lakieru.

Właściwości:
Rozpuszcza wszelkie zanieczyszczenia organiczne,
Ekonomiczny w użyciu - spienia się pozostawiając wyraźną, zwartą i łatwospłukiwalną pianę,
Zawiera wzbogacone komponenty przeciwkorozyjne i kompleksujące,
Nie niszczy lakieru,
Usuwa sól drogową i charakterystyczne zanieczyszczenia samochodowe.

Środki ostrożności:
- Produkt ADR
- Grupa pakowania: II
- UN 1760

Wysyłka za pobraniem: 25 zł

6P69GQ - kod rabatowy 3%
Zapraszamy na: distripark.com

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Brzeg Dolny, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
DG4V3, DG4V5, DG4S4, DG3V5, DG5V5, DG5V7, DG5S-H8, Hydrofluid
Proszę o kontakt
DG4V3, DG4V5, DG4S4, DG3V5, DG5V5, DG5V7, DG5S-H8, Rozdzielacze hydrauliczneRozdzielacze hydrauliczneVickers® DG Eatona, instalowanew przemysłowych instalacjach hydraulicznychw wykonaniu 3- lub4-drogowym zapewniają kontrolesterowania w szerokim zakresiezastosowan. Ich podstawow1funkcją jest sterowanie przepływudo silownika lub sterowanieobrotami i kierunkiem obrotówsilnika hydraulicznego. Te ...