Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

NEUTRIL INTENSIVE preparat do mycia powierzchni inwentarskich 20 kg

287 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

6P69GQ - kod rabatowy 3%
Zapraszamy na: distripark.com

NEUTRIL INTENSIVE – naturalny, lekkopianowy preparat odtłuszczający. Dedykowany jest do ręcznego mycia powierzchni kontaktujących się z żywnością i środkami żywienia zwierząt oraz mycia środków transportu w tym karoserii, a także do automatycznego mycia posadzek w maszynach szorujących. Przeznaczony jest do użytku profesjonalnego.

Zastosowanie:
NEUTRIL INTENSIVE – lekkoalkaliczny płyn do mycia i odtłuszczania powierzchni kontaktujących się z żywnością i środkami żywienia zwierząt, przeznaczony do użytku profesjonalnego. Dzięki zawartości wodorotlenku potasu preparat rozpuszcza oleje i smary syntetyczne oraz mineralne, a także wszelkie zanieczyszczenia organiczne. Polecany również do czyszczenia karoserii oraz codziennego mycia posadzek w maszynach szorujących. Świetnie sprawdza się do użycia w maszynach wysokociśnieniowych. Jest ekonomiczny i bezpieczny dla wszelkich powierzchni odpornych na działanie wody.

Właściwości:
Rozpuszcza wszelkie zanieczyszczenia organiczne,
Rozpuszcza oleje i smary zarówno syntetyczne jak i mineralne,
Ekonomiczny w użyciu,
Bezpieczny dla wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody.

Środki ostrożności:
- Produkt ADR
- Grupa pakowania: III
- UN 1719

6P69GQ - kod rabatowy 3%
Zapraszamy na: distripark.com

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Brzeg Dolny, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
DG4V3, DG4V5, DG4S4, DG3V5, DG5V5, DG5V7, DG5S-H8, Hydrofluid
Proszę o kontakt
DG4V3, DG4V5, DG4S4, DG3V5, DG5V5, DG5V7, DG5S-H8, Rozdzielacze hydrauliczneRozdzielacze hydrauliczneVickers® DG Eatona, instalowanew przemysłowych instalacjach hydraulicznychw wykonaniu 3- lub4-drogowym zapewniają kontrolesterowania w szerokim zakresiezastosowan. Ich podstawow1funkcją jest sterowanie przepływudo silownika lub sterowanieobrotami i kierunkiem obrotówsilnika hydraulicznego. Te ...