Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Nadwęglan sodu (węglan sodu z nadtlenkiem wodoru) 25 kg

126 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

6P69GQ - kod rabatowy 3%

Odwiedź nas na: distripark.com

Nadwęglan sodu (węglan sodu z nadtlenkiem wodoru) 25 kg - (Na2CO3*1,5H2O2), węglan sodu z nadtlenkiem wodoru jest związkiem chemicznym, łatwo rozpuszczalnym w wodzie. Stosowany jako środek wybielający posiadający tzw. "aktywny tlen" do detergentów, w produktach chemii gospodarczej, kostek do zmywarek, również jako składnik dodatków wybielających w proszkach do prania. W postaci roztworu przeznaczony do odkażania i dezynfekcji powierzchni.

Zastosowanie:
Nadwęglan sodu to surowiec o szerokim spektrum zastosowań.

W przemyśle chemicznym znajduje zastosowanie jako składnik wybielający, rozjaśniający, detergentów, proszków do prania. Niewielkie ilości "aktywnego tlenu" znajdują się również w tabletkach do zmywarek.

Dzięki właściwościom utleniającym nadwęglanu sodu możemy uzyskać efekt wybielający prania. Nadwęglan sodu to również uniwersalny produkt do czyszczenia wszelkich powierzchni np. dywanów, zasłon. W kuchni roztworem nadwęglanu możemy usunąć uporczywe osady z naczyń. W łazience stosowany do czyszczenia toalet.

Nadwęglan sodu usuwa również pleśń. Nie trzeba kupować drogich środków na pleśń i odgrzybianie – wystarczy nadwęglan sodu.

Nadwęglan sodu to również doskonały środek dezynfekujący. W kontakcie z wodą uwalnia nadtlenek wodoru (wodę utlenioną), dezynfekując powierzchnię. W niewielkich stężeniach nie wymaga spłukiwania.

Dawkowanie: 3-4g na litr wody.

UWAGA: Środek silnie utleniający, zachować ostrożność. Nie dodawać do innych środków dezynfekcyjnych. Można go stosować do dezynfekcji sprzętu jak i butelek.

Właściwości:
Numer CAS: 156 - pokaż numer telefonu - -4
Wzór chemiczny: Na2CO3*1,5H2O2
Postać: ciało stałe (proszek)
Barwa: biała
Zapach: bez zapachu
Wartość pH: 10,4-10,6 (1% roztwór, 25°C)
Gęstość: 2,01-2,16 g/cm3
Rozpuszczalność w wodzie: około 140 g/l w 25° C

6P69GQ - kod rabatowy 3%

Odwiedź nas na: distripark.com

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Brzeg Dolny, Polska
Popularne
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
DG4V3, DG4V5, DG4S4, DG3V5, DG5V5, DG5V7, DG5S-H8, Hydrofluid
Proszę o kontakt
DG4V3, DG4V5, DG4S4, DG3V5, DG5V5, DG5V7, DG5S-H8, Rozdzielacze hydrauliczneRozdzielacze hydrauliczneVickers® DG Eatona, instalowanew przemysłowych instalacjach hydraulicznychw wykonaniu 3- lub4-drogowym zapewniają kontrolesterowania w szerokim zakresiezastosowan. Ich podstawow1funkcją jest sterowanie przepływudo silownika lub sterowanieobrotami i kierunkiem obrotówsilnika hydraulicznego. Te ...