Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

LAVACIDE FOAM pianowy płyn do mycia pomieszczeniach inwentarskich 23kg

225 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

6P69GQ - kod rabatowy 3%
Zapraszamy na: distripark.com

LAVACIDE FOAM - Polecany w każdej gałęzi przemysłu spożywczego oraz miejscach hodowli zwierzęcej, przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni kontaktujących się z żywnością i środkami żywienia zwierząt. Preparat może być stosowany na wszystkich systemach i urządzeniach do mycia pianowego oraz do mycia ręcznego.

Zastosowanie:
LAVACIDE FOAM kwaśny, pianowy preparat przeznaczony do mycia w systemach pianowych. Stosowany do mycia powierzchni w oborze. Preparat oparty o kwas azotowy oraz fosforowy, kwaśny płyn zalecany do pianowego bądź ręcznego mycia w zakładach przetwórstwa spożywczego oraz miejscach hodowli zwierzęcej. Myje powierzchnie kontaktujące z żywnością i środkami żywienia zwierząt, ma działanie odkamieniające. Jest skutecznym preparatem usuwającym zanieczyszczenia pochodzenia mineralnego i organicznego, posiada właściwości emulgujące w stosunku do tłuszczów i białek, jest bardzo ekonomiczny w użyciu, tworzy zwartą, a zarazem łatwospłukiwalną pianę. Ponadto LAVACIDE FOAM ma działanie ochronne i przeciwkorozyjne.

Właściwości:
Skuteczny w stosunku do zanieczyszczeń mineralnych i organicznych,
Posiada właściwości emulgujące w stosunku do tłuszczów i białek,
Ekonomiczny w użyciu - spienia się pozostawiając wyraźną, zwartą i łatwospłukiwalną pianę,
Mierzalny konduktometrycznie i metoda miareczkowania,
Zawiera komponenty przeciwkorozyjne i ochronne.

Wysyłka za pobraniem: 25 zł.

6P69GQ - kod rabatowy 3%
Zapraszamy na: distripark.com

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Brzeg Dolny, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
DG4V3, DG4V5, DG4S4, DG3V5, DG5V5, DG5V7, DG5S-H8, Hydrofluid
Proszę o kontakt
DG4V3, DG4V5, DG4S4, DG3V5, DG5V5, DG5V7, DG5S-H8, Rozdzielacze hydrauliczneRozdzielacze hydrauliczneVickers® DG Eatona, instalowanew przemysłowych instalacjach hydraulicznychw wykonaniu 3- lub4-drogowym zapewniają kontrolesterowania w szerokim zakresiezastosowan. Ich podstawow1funkcją jest sterowanie przepływudo silownika lub sterowanieobrotami i kierunkiem obrotówsilnika hydraulicznego. Te ...