Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Hysepta Peroxide 35 Food Grade kanister 20 kg praparat dezynfekujący

169 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

3% kod rabatowy 6P69GQ

Zamów na : distripark.com

Hysepta Peroxide 35 Food Grade - to preparat wspomagający mycie alkaliczne, stosowany w przemyśle przetwórstwa spożywczego. Używany jest do dezynfekcji powierzchni otwartych, poprzez oprysk. Dodatkowo wykorzystywany jest do dezynfekcji wody pitnej oraz jako dodatek do wody używanej w procesie płukania produktów spożywczych Preparat do użytku profesjonalnego.

HYSEPTA PEROXIDE 35 FG to preparat dezynfekujący, wspomagający mycie alkaliczne, stosowany w przemyśle przetwórstwa spożywczego. Posiada działanie bekterio oraz grzybobójcze, jest bezpieczny dla żywności, można go stosować w procesie płukania produktów spożywczych w tym: owoców i warzyw, mięsa, drobiu, ryb, procesach uzdatniania wody, a także w technologicznych procesach przetwarzania produktów spożywczych, takich jak proces bielenia i enzymatycznego odcukrzania. HYSEPTA PEROXIDE 35 FG oparta jest o nadtlenek wodoru i substancje kompleksujące, skraca czas mycia fazy alkalicznej i płukania, rozkłada się do substancji neutralnych chemicznie oraz redukuje zapotrzebowanie tlenowe ścieków przemysłowych. Preparat jest dodatkiem do roztworów roboczych ługu sodowego i potasowego, nadając im właściwości dezynfekujące. Używany jest również do dezynfekcji powierzchni otwartych poprzez oprysk. Preparat do użytku profesjonalnego.

Właściwości:
- Lekko wzburza alkaliczny roztwór roboczy.
- Skraca czas mycia fazy alkalicznej i płukania.
- Wspomaga odrywanie zanieczyszczeń organicznych od mytych powierzchni.
- Nie wpływa na pH ani przewodność roztworu myjącego.
- Uwalnia podczas mycia wolny tlen o działaniu dezynfekującym.
- Redukuje zapotrzebowanie tlenowe ścieków.
- Działanie bakteriobójcze: ≤ 40% w czasie 5 min, temp. 20°C.
- Działanie grzybobójcze: ≤ 20%, 15 min, 20°C.

Wysyłka za pobraniem 25 zł.

3% kod rabatowy 6P69GQ

Zamów na : distripark.com

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Brzeg Dolny, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
DG4V3, DG4V5, DG4S4, DG3V5, DG5V5, DG5V7, DG5S-H8, Hydrofluid
Proszę o kontakt
DG4V3, DG4V5, DG4S4, DG3V5, DG5V5, DG5V7, DG5S-H8, Rozdzielacze hydrauliczneRozdzielacze hydrauliczneVickers® DG Eatona, instalowanew przemysłowych instalacjach hydraulicznychw wykonaniu 3- lub4-drogowym zapewniają kontrolesterowania w szerokim zakresiezastosowan. Ich podstawow1funkcją jest sterowanie przepływudo silownika lub sterowanieobrotami i kierunkiem obrotówsilnika hydraulicznego. Te ...