Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

ORLEN OIL TRAWOL RED 2T 100 ML

3 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
ORLEN OIL TRAWOL RED 2T 100 ML / czerwony ORYGINALNY

- OKAZJA !
- NOWY FABRYCZNIE !
- KUPUJESZ TOWAR TAKI JAK NA ZDJĘCIU !

Do zaoferowania Państwu mamy olej Trawol RED stosowany do mechanicznych kos , kosiarek , motocykli , skuterów i nie tylko .
Półsyntetyczny olej TRAWOL RED doskonale mieszający się z paliwem, gwarantujący wysoką ochronę przed osadzaniem się nagaru oraz bardzo niską emisję dymu w każdych warunkach pracy utrzymuje smarującą warstwę filmu olejowego doskonale przeciwdziałając zużyciu przy wysokich obrotach i temperaturach.
TRAWOL RED 2T przeznaczony jest do wszelkiego typu sprzętu ogrodniczego wyposażonego w silniki dwusuwowe. Przede wszystkim do stosowania w kosiarkach, pilarkach, wykaszarkach, itp. między innymi producentów takich jak STIHL . , oraz motocykli z silnikami dwusuwowymi .

Producentem oleju TRAWOL RED 2T jest Spółka ORLEN OIL, działająca w ramach Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. zajmuje się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarnych.

SPOSÓB DOZOWANIA :
- Według zaleceń producenta silnika ,
- 2% w stosunku do paliwa /1:50/ jeżeli producent silnika nie zaleca inaczej ,
- Zawartość opakowania wystarcza na 5 litrów paliwa .

- Pojemność : 100 ml .
- Waga Brutto : 104 g .
- Unikać długotrwałego kontaktu oleju ze skórą .

ZAKUPY POWYŻEJ 240,00 zł DARMOWA WYSYŁKA ! na allegro szafaczesci.pl

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS .

WYSTAWIAMY : PARAGON - FAKTUR

CENA ATRAKCYJNA DO WYCZERPANIA STANU , LIKWIDACJA MAGAZYNU , OPAKOWANIA MOGĄ NOSIĆ ŚLADY WGNIECENIA , OBTARCIA .

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI . W RAZIE POŁKNIĘCIA NALEŻY NIEZWŁOCZNIE ZASIĘGNĄĆ PORADY LEKARSKIEJ I POKAZAĆ OPAKOWANIE LUB ETYKIETĘ OCZYWIŚCIE LEKARZOWI .