Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

ORLEN OIL SMAR GREASEN GRAFIT TUBA 400 G

9 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
ORLEN OIL SMAR GREASEN GRAFIT TUBA 400 G

OKAZJA !
NOWY FABRYCZNIE -
KUPUJESZ TOWAR TAKI JAK NA ZDJĘCIU -

Greasen Grafit jest smarem plastycznym wapniowym produkowanym na bazie oleju mineralnego o lepkości około 150 mm2/s w 40 oC, zawierającym minimum 10% grafitu naturalnego. Jest on odporny na działanie wody.

Greasen Grafit jest przeznaczony do smarowania:
- resorów samochodowych ,
- siodeł w samochodach ciężarowych ,
- otwartych przekładni zębatych, przekładni ślimakowych,
gwintów śrub narażonych na działania korodujące,
łańcuchów i innych silnie obciążonych węzłów tarcia
pracujących w zakresie temperatur od -20oC do +60oC ,
- może być stosowany jako typowy smar montażowy .
UWAGA !
Smar GREASEN GRAFIT nie nadaje się do smarowania żadnych podzespołów samochodowych poza resorami. Nie może być stosowany w łożyskach tocznych i innych mechanizmach precyzyjnych.

Producentem smaru GRAFIT jest jest Spółka ORLEN OIL, działająca w ramach Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. zajmuje się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarnych.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS .

WYSTAWIAMY : PARAGON - FAKTURĘ

CENA ATRAKCYJNA DO WYCZERPANIA STANU , LIKWIDACJA MAGAZYNU , OPAKOWANIA MOGĄ NOSIĆ ŚLADY USZKODZENIA , CO NIE WPŁYWA NA JAKOŚĆ KUPOWANEGO TOWARU .

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI . W RAZIE POŁKNIĘCIA NALEŻY NIEZWŁOCZNIE ZASIĘGNĄĆ PORADY LEKARSKIEJ I POKAZAĆ OPAKOWANIE LUB ETYKIETĘ OCZYWIŚCIE LEKARZOWI .