Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

KLEEN-FLO DO CZYSZCZENIA STYKÓW I HAMULCÓW 672 G

12 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
KLEEN-FLO DO CZYSZCZENIA STYKÓW I HAMULCÓW 672 G

- OKAZJA !
- NOWY FABRYCZNIE !
- KUPUJESZ TOWAR TAKI JAK NA ZDJĘCIU !

DO ZAOFEROWANIA PAŃSTWU MAMY PREPARAT DOCZYSZCZENIA STYKÓW ELEKTRYCZNYCH I HAMULCÓW FIRMY KLEEN-FLO .
Kleen-Flo Tumbler Industries jest przedsiębiorstwem kanadyjskim, którego historia obejmuje trzy różnie kraje, trzy głównie organizacje oraz sześćdziesiąt lat doświadczeń. Firmy Combustion Utilites Corporation z Montrealu, J.A. Tumbler Laboratories z Baltimore (Maryland) oraz Burmah Castrol z Wielkiej Brytanii wniosły swój wkład w powstanie praz progresywny rozwój przedsiębiorstwa pod nazwą Kleen-Flo.

- Antykorozyjny, niepalny i nie przewodzący prądu płyn w aerozolu przeznaczony do czyszczenia urządzeń elektrycznych, w tym alternatorów, prądnic, rozdzielaczy, przełączników, przekaźników i regulatorów, jak również małych napędów elektrycznych.
- Szybko usuwa płyn hamulcowy, olej, smar i kurz hamulcowy z tarczy i bębnów hamulcowych. Nadaje się też do części hamulców pneumatycznych.

CENA ATRAKCYJNA DO WYCZERPANIA STANU , LIKWIDACJA MAGAZYNU , OPAKOWANIA MOGĄ NOSIĆ ŚLADY USZKODZENIA TYPU WGNIECENIA , OBTARCIA .

Zakupy od 240 zł darmowa dostawa ! na allegro szafaczesci_pl

- Pojemność : 672g .
- Waga Brutto : 824g .
- Pojemnik pod ciśnieniem .
- Preparat łatwo palny , szkodliwy dla zdrowia .

OSTATNIE SZTUKI PO LIKWIDACJI MAGAZYNU .

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS .

WYSTAWIAMY : PARAGON - FAKTURĘ

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI !

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI . W RAZIE POŁKNIĘCIA NALEŻY NIEZWŁOCZNIE ZASIĘGNĄĆ PORADY LEKARSKIEJ I POKAZAĆ OPAKOWANIE LUB ETYKIETĘ OCZYWIŚCIE LEKARZOWI .


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Nowogard