Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

K2 DOKTOR CAR SPEC DODATEK DO OLEJU 443 ML

9 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
K2 DOKTOR CAR SPEC DODATEK DO OLEJU 443 ML

OKAZJA !
NOWY FABRYCZNIE -
KUPUJESZ TOWAR TAKI JAK NA ZDJĘCIU -

DO ZAOFEROWANIA PAŃSTWU MAM SILIKON NIEBIESKI MARKI K2 PRODUCENTEM KTÓREGO JEST POLSKA FIRMA MELLE , KTÓRA OD 1991 ROKU DOSTARCZA CHEMIĘ I KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI NASZYCH SAMOCHODÓW .
MARKA K2 ZNANA I DOCENIANA JEST W POLSCE I NA ŚWIECIE .

K2 DOKTOR CAR SPEC został opracowany i wyprodukowany z wykorzystaniem najnowszej technologii NANOTECH. Dzięki swym właściwościom znacznie minimalizuje wycieki z silnika. Zwiększa grubość filmu olejowego, przyczyniając się do mniejszego zużycia oleju podczas intensywnej pracy silnika.
Może być stosowany we wszystkich rodzajach silników, zarówno starych, jak i nowych, benzynowych i Diesla. Nadaje się również do silników zasilanych LPG lub CNG. Jest mieszalny z wszystkimi rodzajami olejów mineralnych i syntetycznych.

SPOSÓB UŻYCIA:

- Silnik: w zależności od stopnia zużycia stosować 1 puszkę DOKTOR CAR SPEC-a na 2 do 5 litrów oleju silnikowego.
- Skrzynia biegów, tylny most: mieszać DOKTOR CAR SPEC-a tylko z markowymi olejami klasy GL-5 stosując 1 puszkę na około 3 litry oleju.

CENA ATRAKCYJNA DO WYCZERPANIA STANU , LIKWIDACJA MAGAZYNU , OPAKOWANIA MOGĄ NOSIĆ ŚLADY OBTARCIA , WGNIECENIA .

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS .

WYSTAWIAMY : PARAGON - FAKTURA

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI !

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI . W RAZIE POŁKNIĘCIA NALEŻY NIEZWŁOCZNIE ZASIĘGNĄĆ PORADY LEKARSKIEJ I POKAZAĆ OPAKOWANIE LUB ETYKIETĘ OCZYWIŚCIE LEKARZOWI .