Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zbiorniki Betonowe - Szambo - Zbiornik 100% szczelne PRODUCENT! z Sochaczew, zobacz zdjęcie
Zbiorniki Betonowe - Szambo - Zbiornik 100% szczelne PRODUCENT!
1 700 zł
Oferujemy szamba betonowe o różnych pojemnościach jedno i dwu komoroweNOWE PROSTO OD PRODUCENTA!!!Nasze zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę wykonane są z betonu B25 z dodatkiem uszczelniacza, do zbrojenia stosujemy stal zbrojeniową fi 8 oraz fi10. Wylewamy je w jednej bryle czyli dno razem ze ścianami co dodatkowo daje nam wodoszczelność,na górę przyklejamy płytę na klej wodo i mrozoodoprn ...
BOSCH  PSS 230 -na części z Sochaczew, zobacz zdjęcie
BOSCH PSS 230 -na części
35 zł
Sprzedam pozostałości po szlifierce oscylacyjnej całość lub poszczególne części ( niektóre już sprzedane )podana cena za stojan
Beton Towarowy Sochaczew i okolice do 50km z Sochaczew, zobacz zdjęcie
Beton Towarowy Sochaczew i okolice do 50km
Proszę o kontakt
Oferuje Beton Towarowy Klas:B-10B-15B-20B-25B-30B-37Pompy do przepompowania betonu, pompogruszki.Bloczek betonowy-fundamentowy o wymiarach 12-24-38Wszystkie ceny podlegają negocjacji , wystawiamy faktury VAT oraz certyfikaty.Bardzo atrakcyjne Ceny.
Beton Towarowy Sochaczew i okolice do 30km z Sochaczew, zobacz zdjęcie
Beton Towarowy Sochaczew i okolice do 30km
Proszę o kontakt
Betoniarnia oferuje wszystkie rodzaje betonów razem z transportem.Pompy do przepompowania betonu.
Beton Towarowy Sochaczew i okolice z Sochaczew, zobacz zdjęcie
Beton Towarowy Sochaczew i okolice
205 zł
Produkujemy betony wszystkich klas. B-10, B-15, B-20, B-25, B-30, B-37.Betony Suche, Półsuche, Stabilizację, Szlichty, Zaprawy i Podsypy.Betony Wodoszczelne, mrozoodporne.Posiadamy Pompy do przepompowania Betonu w bardzo atrakcyjnej cenie.Wystawiamy Faktury VAT oraz Certyfikaty.Bloczki betonowe-fundamentowe 12/24/38 razem z transportem i rozładunkiem.Zapraszamy.
Więcej ogłoszeń

Palety 90x100

10 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
sprzedam palety 90x100 ok 50szt, wszystkie po 10zł za sztukę.


Popularne