PIŁA STOLIKOWA PRZECINARKA STOŁOWA TARCZA DIAMENTO TECH-WIERT 

9 350 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
 • Data dodania05/04/2020

PRZECINARKA BUDOWLANA TW-755, SILNIK 5,5 kW. PRODUCENT, ŻADNYCH POŚREDNIKÓW.


CENA: 9.350 zł /brutto / bez tarczy diamentowej/


PROŚBA:

Szanowny kliencie, przeczytaj opis aukcji do końca. Pozwoli to porównać nasz produkt z ofertą konkurencji. Po zakupie maszyny prosimy poinformuj nas o rodzaju ciętego materiału a my dobierzemy odpowiednią tarczę diamentową.


Polecamy Państwu znakomitą przecinarkę budowlaną model TW-755 do cięcia na mokro: silikatów, porothermu, ytongu, amerbloku, klinkieru i innych podobnych materiałów budowlanych. Maszyna produkowana jest na najwyższym, światowym poziomie i wykonana jest z najlepszych materiałów. W przecinarce nie ma żadnej „chińszczyzny” ani „koreańszczyzny”

Cała konstrukcja naszej maszyny, produkowana jest ze zwartych profili zamkniętych, wykonanych z wysokogatunkowej stali. Niestety większość maszyn konkurencji jest zrobiona z cienkiej, tłoczonej blachy która bardziej nadaje się na puszki do konserw aniżeli do produkcji maszyn. Również silnik naszej przecinarki pozostawia konkurencję daleko w tyle. Jako nieliczni w Europie produkujemy przecinarki z silnikami żeliwnymi. Silniki te doskonale odprowadzają ciepło i są przystosowane do bardzo ciężkiej, ciągłej pracy. Są to doskonałe silniki o bardzo wysokiej sprawności i żywotności. Potężny zapas mocy silnika powoduje to, że w ogóle się one nie grzeją. Dzięki zabezpieczeniom prądowym i termicznym silniki w naszych maszynach są praktycznie niezniszczalne. Można śmiało powiedzieć, że przecinarki posiadają „pancerne” silniki. Silniki żeliwne w odróżnieniu od silników aluminiowych są droższe o około 100%.


PRZECINARKA TW-755 TO MASZYNA „IDIOTO-ODPORNA” KTÓRĄ CIĘŻKO POPSUĆ. Jest to super maszyna na długie lata, bezawaryjnej pracy. Bardzo chwalona przez specjalistyczne firmy budowlane, zwłaszcza na dużych budowach gdzie jest bardzo dużo cięcia. Produkowana przez naszą firmę maszyna to solidny i wypróbowany produkt. Gwarantujemy, że nigdy nie będzie żadnych problemów z serwisem i z częściami zamiennymi. Serwis w Polsce w naszej firmie.

DANE TECHNICZNE:

 • MOC SILNIKA: 5,5 kW
 • PRĘDKOŚĆ OBROTOWA SILNIKA: 1450 obr./min
 • ZASILANIE SILNIKA: 400V/50Hz
 • ZABEZPIECZENIE PRĄDOWE SILNIKA: 14,5 A /praca przerywana/
 • ZABEZPIECZENIE TERMICZNE SILNIKA: 150°C
 • MOC POMPY WODY: 80 W
 • ZASILANIE POMPY WODY: 230 V
 • WYDAJNOŚĆ POMPY WODY: 1500 L/H
 • WYSOKOŚĆ UNOSZENIA POMPY WODY: 2,8 M
 • WYMIARY PRZECINARKI: 1800 mm /długość/ x 800 mm /szerokość/ x 1450 mm /wysokość/
 • ŚREDNICA TARCZY DIAMENTOWEJ: 650 mm lub 700 mm /dobór tarczy w zależności od głębokości cięcia/
 • GŁĘBOKOŚĆ CIĘCIA: 255 mm z tarczą 650 mm, 280 mm z tarczą 700 mm
 • DŁUGOŚĆ CIĘCIA: 600 mm
 • ŚREDNICA WAŁKA: 60 mm
 • WAGA: 235 kg

Przecinarka posiada CE i spełnia wszystkie wymogi Dyrektywy Maszynowej oraz normy Unii Europejskiej.

Przy zakupie maszyny otrzymacie Państwo pełną Dokumentacją Techniczno – Ruchową /DTR/ wraz z gwarancją oraz WYMAGANE przez nadzór budowlany BADANIA POZIOMU HAŁASU maszyny. Na przecinarce będzie również umieszczona Instrukcja BHP dla obsługi przecinarki.

DOSKONAŁA MASZYNA ZA ZNAKOMITĄ CENĘ. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW A NA PEWNO SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ.

TECH-WIERT

ul. Kleczkowska 50

50-227 Wrocław

tel. 71 780 10 91 lub 665 151 150

e-mail: biuro@tech-


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Inowrocław
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Impregnat do posadzek przemysłowych tzw. folia w płynie ITBUD, WEBER, MONOLITH, BAUTECH z Inowrocław, zobacz zdjęcie
Impregnat do posadzek przemysłowych tzw. folia w płynie ITBUD, WEBER, MONOLITH, BAUTECH
30 zł
Oferujemy posypki utwardzające do betonu i impregnaty do posadzek przemysłowych.Produkty przeznaczone do wykonywania posadzek przemysłowych, które narażone są na większe obciążenia.Posypka utwardzająca do betonu oraz impregnat tzw. folia w płynie w całości zabezpieczy Twoją posadzkę betonową.Cena jednostkowa: 30,00 zł/1lMONOLITH: 900,00 zł - 30lWEBER: 300,00 zł - 10lITBUD: 750,00 zł - 25lPrzy więk ...
PODPORA MALOWANA 1,00/1,80M 14-20KN z Inowrocław, zobacz zdjęcie
PODPORA MALOWANA 1,00/1,80M 14-20KN
35 zł
Teleskopowa podpora stropowa zakresie regulacji od 1,0 m-1,8m CENA: 35zł zł + VAT ( przy zakupie 100 szt.) Charakteryzuje się znacznie większą stabilnością, niż drewniane stemple. Rozsuwana konstrukcja pozwala na precyzyjne dopasowanie do pożądanej wysokości stropu, a także łatwe składowanie i wygodny transport. Rura zewnętrzna: fi 60,3mm Rura wewnętrzna: fi 48,3mm Nośność: 14-20kN Wyko ...