Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Garaż blaszany 3x5m, blaszak z Bytom, zobacz zdjęcie
Garaż blaszany 3x5m, blaszak
450 zł
Sprzedam garaż blaszany 3x5 m. Uszkodzony od dołu 10 cm zostało zalane dwustronnie betonem i w tym miejscu przegnił. Działa normalnie, tylko jest 10 cm niższy. brama podnoszona do góry. jeden zamek, trzy klucze Bez problemu można rozkręcić i przewieźć. Idealny na budowę. Stan widoczny na zdjęciach. Ściany malowane proszkowo, dach zdrowy z grubej blachy.
Szalunek szalunki ścienne konus konusy zakończenie konusowe  z Bytom, zobacz zdjęcie
Szalunek szalunki ścienne konus konusy zakończenie konusowe
27 zł
Dzień dobry,Serwis Budowy S.A. to firma która sprzedaje rusztowania, szalunki, ogrodzenia tymczasowe oraz zsypy do gruzu. Oferujemy dziś Państwu zakończenie konusowe konusy do szalunków ściennych.Zakończenia konusowe konus:Cena netto: 27,50 zł/opakowanieCena brutto: 33,83 zł/opakowanie W opakowaniu znajduje się 500 sztuk zakończeń konusowych.Przy przycinaniu rurek z zastosowaniem konusów trzeba br ...
Lampa na kask sprawna z Bytom, zobacz zdjęcie
Lampa na kask sprawna
15 zł
Okazja lampa na kask sprawna w 100% Polecam

Klej do wyklejania billboardów BACOCELL 2K

17 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Przedmiotem sprzedaży jest niezawodny klej do wyklejania billboardów BACOCELL 2K cena dotyczy 1 kg brutto(cena netto 15,00 zł) wystawiam fakturę VAT oferuję tanią wysyłkę kurierską Dla zainteresowanych kartę charakterystyki produktu wyślemy mailowo. Wydajność : z 1kg suchego kleju uzyskamy 17 litrów gotowego kleju!! WSKAZÓWKI: ü Bardzo ważne jest, by dokładnie rozprowadzić klej na tablicy, ilość naniesionego kleju nie musi być duża, ważniejsze jest dokładne rozprowadzenie kleju. ü Należy: wygładzić szczotką, wyczyścić powstałe zabrudzenia na ramkach. Bezpośrednio po wyklejeniu można robić zdjęcia (nie ma widocznych zacieków, czy śladów kleju). ü Należy pamiętać o naniesieniu kleju na zakładkę poprzedniego brytu. ü Do mycia ramek można stosować tylko wodę z ewentualnym dodatkiem płynu do mycia naczyń. Należy pamiętać o zachowaniu czystości pojemników, nie można dolewać świeżego kleju do pozostałości z poprzedniego dnia.