Sorbent naturalny 20 kg - pochłaniacz ropopochodnych płynów 

59 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania06/12/2017

6P69GQ - kod rabatowy 3%

Zapraszamy na:

distripark.com

Sorbent naturalny 20 kg – Polsorb G100 drobnoziarnista (0,01-1mm) naturalna substancja wykorzystywana do pochłaniania ropopochodnych produktów z dróg, gruntów i posadzek. Polsorb G100 stosuje się najczęściej przez służby drogowe oraz stacje paliw do oczyszczania i neutralizacji wycieków takich substancji jak: oleje, smary, paliwa i innych substancji szkodliwych.

Sorbent naturalny sypki drobnoziarnisty powstaje podczas procesu rozdrabniania materiału mineralnego skalnego a następnie poddaniu go obróbce termicznej. Dzięki zastosowaniu obróbki termicznej zwiększa swoją powierzchnie chłonną od 30% nawet do 300%.

Sorbent naturalny Polsorb G100 został przebadany przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego i uzyskał certyfikat Polskiego Instytutu Badawczego.

Postępowanie z odpadami:

Pozostałości zbierać do pojemników na odpady. Usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami. W katalogu odpadów wg Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27 września 2001 roku w sprawie katalogu odpadów (Dz.U. Nr 112 z 2001r. poz.1206) znajduje się w grupie o kodzie 15 01 01 (opakowania z tektury i papieru).Puste opakowania powinny być usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami lub oddane do odzysku.

Właściwości
Właściwości fizykochemiczne sorbentu zależne są od jego barwy. Dostępne na rynku są sorbenty w kolorach: szarym, żółtym, białym oraz niebieskim. Sorbent Polsorb G100 jest to drobnoziarnisty jasno popielaty proszek wykorzystywany do pochłaniania wody, olejów mineralnych, płynów chłodniczych i hydraulicznych, produktów ropopochodnych, tłuszcze oraz rozcieńczalniki. Po zastosowaniu sorbentu Polsorb G100 na powierzchnie zanieczyszczoną, produkt wchłania rozlaną substancję i pozostawia czystą, bezpieczną oraz suchą powierzchnię. Sorbent Polsorb G100 jest środkiem niepalnym może być również stosowany, jako środek do gaszenia niewielkich ognisk pożaru.

6P69GQ - kod rabatowy 3%

Zapraszamy na:

distripark.com

Cezary(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 07-2012
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Brzeg Dolny, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Barierka ostrzegawcza U20a BARIERKI ogrodzenia ogrodzenie  z Brzeg Dolny, zobacz zdjęcie
Barierka ostrzegawcza U20a BARIERKI ogrodzenia ogrodzenie
225 zł
Serwis Budowy S.A. to firma która sprzedaje rusztowania, szalunki, ogrodzenia tymczasowe oraz zsypy do gruzu. Oferujemy dziś Państwu barierkę ostrzegawczą u20a.Oferowana przez nas bariera stosowana jest w zabezpieczeniu robót drogowych orazze względów bezpieczeństwa w miejscach gdzie wskazane jest odgrodzenie od siebie obszarów o różnym przeznaczeniu np. chodnika dla pieszych i jezdni czy terenów ...