Glikol etylenowy 30 % (Glitherm - 16 °C) beczka 120 L 

487 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania11/03/2018

6P69GQ - kod rabatowy 3%

Odwiedź nas na:

distripark.com

Glikol etylenowy 30 % (Glitherm - 16 °C) beczka 120 l – innowacyjny płyn niskokrzepnący na bazie glikolu etylenowego z dodatkami. Zabezpiecza instalacje przed niskimi temperaturami oraz procesami korozji. Zalecany jest do napełniania instalacji solarnych, chłodniczych, grzewczych i klimatyzacyjnych oraz do pomp ciepła.
Produkt o stężeniu 30 %, temperaturze krzepnięcia do - 16 °C, jest gotowy do użycia.

Zastosowanie:
Glitherm etylenowy – jest innowacyjnym płynem niskokrzepnącym do - 16 °C, na bazie glikolu etylenowego o stężeniu 30 %. Ma postać jednorodnej cieczy bez jakichkolwiek osadów. Glitherm ET znajduje szerokie zastosowanie – jest wykorzystywany we wszystkich typach materiałów konstrukcyjnych, które są zaprojektowane do budowy instalacji. Zabezpiecza instalacje przed niskimi temperaturami oraz procesami korozyjnymi. Pełni funkcję ochronną układów - zabezpiecza przed powstawaniem osadów oraz rozwojem środowiska mikrobiologicznego. Oferowany produkt zawiera organiczne inhibitory korozji, środki biobójcze i antypienne. Glitherm etylenowy szczególnie polecany jest do wypełniania instalacji grzewczych, solarnych, chłodniczych i klimatyzacyjnych, do pomp ciepła i przemysłowych instalacji wymiany ciepła. pH produktu wynosi od 7,5 do 9,5. Dodatkowo wzbogacony jest w regulatory pH, wodę demineralizowaną i pigmenty. Produkt nie pochodzi z procesów regeneracji i nie zawiera dodatków gliceryny.

Glitherm etylenowy płyn niskokrzepnący służy do napełniania instalacji zamkniętych:
Grzewczych,
Chłodniczych,
Solarnych,
Klimatyzacyjnych,
Pomp ciepła,
Przemysłowych instalacji wyminy ciepła.

Właściwości:
Stężenie glikolu: 30 %
Barwa: niebieska
Rozpuszczalność w wodzie: całkowita
Zawartość alkoholu etylowego: brak
Postać: ciecz jednorodna bez osadów
Zapach: słaby lub bez zapachu
Temperatura krzepnięcia: - 16 oC
Temperatura wrzenia: >100 oC
Gęstość: 1,044 g/cm3
Rezerwa alkaliczna: 8 (nie niższa)
pH: 7,5 – 9,5

6P69GQ - kod rabatowy 3%

Odwiedź nas na:

distripark.com

Cezary(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 07-2012
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Brzeg Dolny, Polska