Czyściwo przemysłowe Multipurpose Cleaning Cloth, 148.2 m 

123 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania05/02/2018

Czyściwo Multipurpose Cleaning Cloth wykonane jest z włókien bawełnianych (70%) oraz polipropylenowych (30%). Zastosowanie włókien bawełnianych zapewnia świetną higroskopijność płynów oraz bardzo niską pylność. Wykorzystanie włókien polipropylenowych wzmacnia wytrzymałość mechaniczną materiału oraz zwiększa chłonność olejów, tłuszczy oraz smarów. Czyściwo o szerokim spektrum zastosowań, sprawdza się znakomicie w miejscach, gdzie wymagana jest wysoka chłonność oraz niski poziom pylenia. Doskonale współpracuje z rozpuszczalnikami. Nie zawiera dodatków uszlachetniających. Kolor szary sprawia, że czyściwo chętnie używane jest w miejscach wykonywania prac brudnych - w warsztatach mechanicznych, działach utrzymania ruchu, podczas czyszczenia zbiorników itp. Posiada możliwość centralnego dozowania po wyjęciu łatwousuwalnej tulei.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą czyściw oraz ręczników dostępną na naszej stronie.

Termin realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze.

Wymiary

  • długość 148.2 m
  • szerokość 32 cm
  • gramatura 62 g/m2
  • ilość odcinków: 390 szt

6P69GQ - kod rabatowy 3%

Zapraszamy na

      • distripark.com
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Sienkiewicza 4, Wrocław, Polska