Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Membrana DOW Filmtec TW30-1812-50

129 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Membrana DOW Filmtec TW30-1812-50

Membrany osmotyczne przeznaczone są do systemów Odwróconej osmozy.

Odwrócona osmoza jest najdoskonalszym sposobem filtracji dostępnym w obecnej chwili. Jest to także najczęściej stosowana metoda uzdatniania wody stosowana przez producentów wody butelkowanej. Jest skuteczna w usuwaniu lub znacznej redukcji bardzo szerokiego spektrum zanieczyszczeń. Spośród wszystkich dostępnych technologii używanych do uzdatniania wody w zastosowaniach domowych gwarantuje najskuteczniejsze oczyszczenie wody. Odwrócona osmoza umożliwia usunięcie z wody cząstek tak małych jak pojedyncze jony.

Membrany montowane są zazwyczaj jako czwarty etap oczyszczania wody- zawsze po wstępnej filtracji (usunięcie większych zawiesin).

Membrany osmotyczne do domowego oczyszczania wody pitnej są jednymi z najbardziej niezawodnych i z powodzeniem stosowanych urządzeń w przemyśle.
Średni czas pracy membrany - 3 lata

Cechy:

Membrana osmotyczna usuwa ponad 90% związków chemicznych. Podstawą tego procesu jest zjawisko osmozy naturalnej, która zachodzi gdy dwa roztwory o różnym stężeniu przedzielone są błoną półprzepuszczalną (membraną). Jest to przeszkoda nie do pokonania dla rozpuszczonych w wodzie soli.

Zjawisko odwróconej osmozy wykorzystuje pół-przepuszczalną membranę, która przy pomocy odpowiedniego ciśnienia, przepuszcza jedynie cząsteczki wody, zatrzymując zanieczyszczenia które są zbyt duże aby przedostać się przez mikropory membrany osmotycznej.

Limity operacyjne:

Ciśnienie: 3,4 bar
Wydajność: 7,9 l/h
Odrzucanie soli: 98%
Typ membrany: kompozyt poliamidowy cienkowarstwowy

Maksymalna temperatura pracy: 45˚C
Maksymalne ciśnienie pracy: 10bar
Natężenie przepływu: 7.6 litra na minutę
Zakres pH, ciągła praca: 2 - 11


Odwiedź nas na: www.oriontecdladomu.pl


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
43-300 Bielsko-Biała, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Maszyna do lodów  z Bielsko-Biala, zobacz zdjęcie
Maszyna do lodów
4 298 zł
Sprzedam w stanie idealnym niemiecką maszynę do lodów włoskich po generalnym remoncieMaszyna cały czas w eksploatacji w kawiarni w Bielsku -Białej.( maszyna nie do zajechania prosta w konstrukcji i obsłudze dająca pyszne lody)Maszyna na siłę dwa smaki plus mixCena do negocjacji.