Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

FILTR DO WODY ODWRÓCONA OSMOZA ECOSOFT STANDARD NA METALOWEJ PODSTAWIE Z POMPĄ ORAZ MINERALIZACJĄ

960 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

FILTR ODWRÓCONEJ OSMOZY ECOSOFT STANDARD NA METALOWEJ PODSTAWIE Z POMPĄ ORAZ MINERALIZACJĄ
6-stopniowy System Odwróconej Osmozy (RO6)

Do sieci wodociągowych o słabym ciśnieniu wody

Odwrócona osmoza to najbardziej zaawansowana technologia oczyszczania wody. Czyści wodę z 99,8% zanieczyszczeń, w tym. bakterii i wirusów, a także nieprzyjemnych zapachów i smaków. Odwrócona osmoza to naturalny i ekonomiczny sposób uzyskiwania wody pitnej w domu.

Technologia filtracji:

 • 5 mikronowy filtr sedymentacyjny
 • Ziarnisty filtr z węgla aktywnego z łupin orzecha kokosowego (GAC)
 • 1 mikronowy filtr sedymentacyjny
 • Membrana do odwróconej osmozy o wydajności 7,9 litra/godzinę
 • Filtr węglowy końcowy z łupin orzecha kokosowego
 • Filtr mineralizujący

Szczegółowy opis etapów filtracji:

Pierwszy etap to filtr z pianki polipropylenowej, który usuwa większe zanieczyszczenia (tzw mechaniczne), jak: rdza, piasek, muł, itp. do 5 μm. Struktura wkładu powoduje, że woda przepływająca przez niego, jest przeciskana przez grubą warstwę filtrującą a znajdujące się w niej drobiny zanieczyszczeń zostają zatrzymane wewnątrz niej.
Drugim etapem jest wkład zawierający węgiel aktywny ze skorupy orzecha kokosowego (GAC). Podczas procesu filtrowania woda przechodzi przez materiał filtracyjny, który pochłania chlor i związki chloroorganiczne. Poprawia kolor, smak i zapach wody. Struktura ziaren powoduje niezwykle szybkie wchłanianie zanieczyszczeń nawet przy dużym przepływie wody.
Etapem uzupełniającym jest trzeci etap - filtr z pianki polipropylenowej, który usuwa mniejsze zanieczyszczenia takie jak jak: rdza, piasek, muł, itp. do 1 μm. Struktura wkładu powoduje, że woda przepływająca przez niego, jest przeciskana przez grubą warstwę filtrującą a znajdujące się w niej drobiny zanieczyszczeń zostają zatrzymane wewnątrz niej.
Czwarty etap to membrana odwróconej osmozy, która na poziomie molekularnym oczyszcza wodę z 99,8% zanieczyszczeń, w tym bakterii i wirusów. Użyta jest tu membrana DOW Filmtec- najbardziej wydajna membrana na rynku! Oczyszczona woda dostaje się do zbiornika magazynowego.
Piąty etap to filtr węglowy końcowy (szlifujący), który zawiera węgiel aktywny wysokiej jakości. Oczyszcza zanieczyszczenia rozpuszczone w wodzie (niewidoczne gołym okiem), redukuje mogące występować w wyniku magazynowania wody zapachy, a także poprawia smak wody.

Szósty etap to wkład mineralizujący. Wkład ten wzbogaca wodę w pierwiastki niezbędne dla organizmu człowieka, takie jak: wapń, magnez, sód, potas, występujące w stężeniach porównywalnych do ich stężeń w butelkowanych wodach mineralnych obecnych na rynku.

Ponadto, w systemie tym dodatkowym elementem jest pompa, która zapewnia ciśnienie wystarczające do przepchnięcia wody przez membranę w instalacjach o niskim ciśnieniu.

Elementy:

 • Moduł filtracyjny z pompą na metalowej podstawie
 • Zestaw filtrów wstępnych Ecosoft
 • Membrana do odwróconej osmozy o wydajności 7,9 litra/godzinę
 • Wkład węglowy końcowy Ecosoft
 • Pojedyncza wylewka do oczyszczonej wody
 • Plastikowy zbiornik ciśnieniowy (całkowita objętość 12 litrów, objętość efektywna do 7 litrów) oraz zawór zbiornika
 • Adapter wody zasilającej, zawór zasilający, przyłącze odpływu
 • Zestaw kolorowych rur (4 sztuki), dla wygodnej instalacji filtra
 • Klucze serwisowe
 • Instrukcja obsługi

Masa jednostkowa (netto/brutto): 11,95 kg/13,70 kg
Wymiary opakowania (mm): 460 x 290 x 580


Odwiedź nas na: www.oriontecdladomu.pl


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
43-300 Bielsko-Biała, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Maszyna do lodów z Bielsko-Biala, zobacz zdjęcie
Maszyna do lodów
4 298 zł
Sprzedam w stanie idealnym niemiecką maszynę do lodów włoskich po generalnym remoncieMaszyna cały czas w eksploatacji w kawiarni w Bielsku -Białej.( maszyna nie do zajechania prosta w konstrukcji i obsłudze dająca pyszne lody)Maszyna na siłę dwa smaki plus mixCena do negocjacji.