Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Włoskie garnki Venice Pearl Collection - nowe, cena!

7 900 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Posiadam komplet naczyń Venice, których dotyczy widoczna oferta sprzedaży. Garnki Venice zostały wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej, która stanowi jeden z najtwardszych i najmocniejszych metali, których używa się do produkcji akcesoriów kuchennych. Garnki posiadają dwudziestoletnią gwarancję producenta. Można o nich z powodzeniem powiedzieć, że są nieśmiertelne, ponieważ stal szlachetna jest całkowicie odporna na wszelkie wgniecenia, przypalenia, odpryskiwanie ich powierzchni, zarysowania, a także innego typu trwałe zabrudzenia. Naczynia Venice nadają się do każdej kuchni, a więc to czy korzysta się z kuchenki gazowej, elektrycznej indukcyjnej czy też palniki halogenowe lub szklane nie ma żadnego znaczenia dla faktu korzystania z garnków marki Venice.

Więcej zalet jakie kryją w sobie garnki Venice.

Uchwyty, w które zostały wyposażone garnki nie mają tendencji do nagrzewania się. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ eliminuje ono zupełnie możliwość poparzenia skóry dłoni. Dodatkowym atutem garnków Venice jest fakt, że z powodzeniem można umyć je w zmywarce bez obaw o to, że ich powierzchnia ulegnie zniszczeniu.

Stal szlachetna, z której wykonano garnki Venice, których dotyczy ta oferta sprzedaży posiadają rekomendację specjalistów zajmujących się tematyką zdrowego żywienia. Fenomenalnym aspektem tych naczyń jest to, że w trakcie przyrządzania potraw, nie przedostają się do nich żadne cząsteczki, które mogłyby stanowić zagrożenie dla zdrowia. Niestety, nie można powiedzieć tego samego o garnkach innych producentów.

Więcej o naczyniach marki Venice.

Naczynia Venice, o których mowa w aukcji wyposażone zostały w dno akutermiczne składające się z dziesięciu warstw. Takie rozwiązanie sprawia, że na dnie garnka następuje kumulacja ciepła, która następnie jest rozprowadzana we wnętrzu naczynia i w konsekwencji prowadzi do równomiernej obróbki termicznej przygotowywanego dania. W rezultacie znacznie zmniejsza to użycie dodatkowego tłuszczu (w procesie gotowania w taki sposób wytapia się on z gotowanego surowca), a także wody. W efekcie danie staje się o wiele bardziej fit, a co za tym idzie - znacznie bardziej przyjazne dla zgrabnej figury. Dodatkowym atutem takiej technologii jest maksymalne skrócenie czasu gotowania, które jest bezpośrednią przyczyną dużej oszczędności energii.

Patelnia z funkcją rozmrażania no-frost - rewolucja w kuchni.

Patelnia z funkcją rozmrażania no-frost to naczynie, które zrewolucjonizuje każdą kuchnie. Bez względu na to czy chcesz kupić naczynia Venice do korzystania z nich w domu, czy też chcesz usprawnić zaplecze prowadzonej przez siebie restauracji, patelnia o której mowa zdobędzie Twoją sympatię. Wyobraź sobie, że od momentu jej zakupu nie będzie już potrzeby pamiętania o wyjęciu z zamrażarnia zamarzniętych produktów na dzień przez planowanym przyrządzeniem ich. Ta patelnia sprawi, że takim właśnie będzie Twoje życie.

Inwestycja na lata.

Kupno garnków Venice to jednorazowy wydatek, który będzie procentował w kolejnych latach. Producent nie bez powodu daje klientom aż dwadzieścia lat gwarancji. Venice faktycznie charakteryzuje się wysoką jakością produkowanych garnków i widocznie wyróżnia się na tle swojej konkurencji. Ponadto, poza swoją użytecznością oraz aspektem czysto praktycznym, garnki Venice są także po prostu bardzo ładne.Popularne