Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Bluzy dresowe, swetry,koszulki polo, wszystko nie używane nowe. z Kolobrzeg, zobacz zdjęcie
Bluzy dresowe, swetry,koszulki polo, wszystko nie używane nowe.
20 zł
Bluzy dresowe w cenie 25,00 zł/szt wkładane przez głowę częściowo zapinane na zamek w kolorze stalowym, swetry w cenie 20,00 zł/szt w kolorze granatowym, koszulki polo w cenie 15,00 zł/szt w kolorach, zielonym, granatowym, czarnym. Wszystko w różnych rozmiarach. Ponadto do sprzedania są koszulki damskie w kolorze białym po 5,00 zł/szt.

Ciepłe bluzy, swetry, koszule polo wszystko z aplikacjami, nowe.

20 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Ciepłe bluzy wkładane przez głowę częściowo rozpinane po 25,00 zł/szt w kolorze stalowym, swetry po 20,00 zł/szt w kolorze granatowym, koszule polo po 15,00 zł/szt w kolorach, zielonym, granatowym, czarnym, oraz koszulki damskie w kolorze białym w cenie po 5,00 zł/ szt. Wszystko jest w różnych rozmiarach i stanowi doskonałą kolekcję dla osoby zajmującej się sprzedażą odzieży, a w przypadku zakupu całości istnieje możliwość negocjacji cen.