Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Szukam Altruistów - Zlot ARMY w Trójmieście!

Dodaj takie ogłoszenie!
Organizuje swój pierwszy, nieoficjalny zlot fanów zespołu BTS!

Na Facebooku, na grupie BTS A.R.M.Y Poland utworzyłam wydarzenie, na którym obecność zadeklarowało 50 osób, a niepewnych jest ponad 80.
Wydarzenie wisi dopiero kilka dni. W ciągu miesięcy te liczby mogą wzrosnąć.

Zlot odbędzie się 14 lipca, w sobotę.
Miejsce: Plaża, Brzeźno

Korzystając z okazji, nagramy fanowski klip, który zostanie udostępniony w social mediach.

Celem tego nagrania jest zwrócenie uwagi BTS oraz wytwórni BigHit na polskie grono fanów. Koreański zespół ogłosił, że swoją kolejną trasę koncertową skupi na Europie, chcemy im trochę pomóc. ;)

Scenariusz do tego teledysku tworzę osobiście, nawiązałam już współpracę z montażystą i kamerzystą.


Dlaczego szukam altruistów?

To oczywiste. Chciałabym, aby Zlot nie był zwykłym spotkaniem na plaży. Niestety z własnych pieniędzy ledwo opłacę montażystę. Z tego powodu założyłam zbiórkę pieniędzy.

Jednak od ludzi z sercem na dłoni oczekuje pomocy w postaci przekazania np. jedzenia.

Już tłumaczę.

Jeżeli jesteś np. właścicielem pizzerni, wyobrażam sobie Twoją pomoc w postaci np. jednej dużej pizzy. Wiem, brzmi to dość niecodziennie, ale właśnie o takie gesty mi chodzi.

Jeśli jesteś np. właścicielką kwiaciarni, i wiesz że jakieś konkretne kwiaty będą tańsze w sezonie, lub akurat w danym miesiącu sprzedaż konkretnego gatunku spada, możesz podarować mi kilka czy kilkanaście sztuk. Kwiaty zostaną wykorzystane na klipie, jako ozdoba. Ewentualnie prosiłabym o kontakt, jeśli mogłabym wykupić od Ciebie kilkadziesiąt sztuk(20, 30...może więcej) po okazyjnej cenie.

Jeżeli jesteś w posiadaniu swojego ogródka i masz sporo owoców, miłym gestem będzie podarowanie np. kilku kilogramów jabłek. Będę mogła podarować je uczestnikom zlotu.


W przyszłości chciałabym zajmować się organizacją zlotów, koncertów, jednakże na chwilę obecną mogę zajmować się tym hobbystycznie.

Jak widać, moje doświadczenie jest niskie w tym temacie, jednak chcę wykorzystać moc Internetu, chcę spróbować. Chciałabym stworzyć coś nowego.

Jeśli nie znajdę pomocy w takiej formie, nic się nie stanie. Zlot i tak się odbędzie. Zwyczajnie będzie bez dodatków, które sobie stworzyłam w swoim projekcie.

Wszelkich informacji na temat zlotu mogę udzielić mailowo.
Wydarzenie na Facebooku mogę zainteresowanym udostępnić w wiadomościach prywatnych.

Jeśli chcesz wspomóc zbiórkę pieniędzy na montażystę, zapraszam tutaj:
https://zrzutka.pl/cyddw3Pozdrawiam,
RR