Kontener KP-7 otwarty 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania21/06/2019
Sprzedam nowe kontenery KP-7 otwarte, przeznaczone do gromadzenia i wywozu odpadów komunalnych, gruzu, złomu. Kontenery przystosowane są do samochodów hakowych i bramowych.Ich konstrukcje wykonane są z blachy stalowej o odpowiedniej grubości. Poszycie kontenerów pokryte jest farbami podkładowymi oraz nawierzchniowymi w dowolnym kolorze z palety RAL, co stanowi odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne oraz gwarantuje długi okres użytkowania kontenerów. Godne polecenia! Cena od 3900zł do 4300zł w zależności od grubości blach i ilości kontenerów. Do każdej uzgodnionej ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Jako producent kontenerów typu mulda i kontenerów serii KP jesteśmy w stanie dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta! Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania kontenera o innych wymiarach, z innej grubości blachy. Zapewniamy szybkie terminy realizacji.

W celu uzyskania większej ilości informacji, zadzwoń
-tel. 603-768-579
Lub napisz na adres: biuro@poj-met.pl


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Zduńska Wola