Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
FLOT. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ! DOSTAWA PROSTO Z KOPALNI! DUŻA OBNIŻKA!! z Wodzislaw Slaski, zobacz zdjęcie
FLOT. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ! DOSTAWA PROSTO Z KOPALNI! DUŻA OBNIŻKA!!
Przedmiotem oferty jest wysokiej jakości flot z KWK Marcel. Wartość opałowa: 21 MJ/kgUziarnienie: 0-1 mmPopiół: 4%- 8%Siarka: 0,4%- 0,8%TOWAR NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI! DOSTAWA PROSTO Z KOPALNI, JAKO POTWIERDZENIE DOSTARCZAMY KWIT WYDAWANY PRZEZ KOPALNIE! NIE JESTEŚMY SKŁADEM!Możliwość dostawy opału workowanego. Posiadamy samochody o ładowności 1- 15 ton.Prosimy o kontakt w przypadku problemu z doborem ...

Drewno kominkowe,opałowe Wodzisław Śl.,Jastrzębie Zdr.Rybnik

Dodaj takie ogłoszenie!
Centrum drewna kominkowego opałowego oferuje Państwu do sprzedaży, drewno kominkowe/grab,buk,dąb,jesion,brzoza,olcha/,drewno opałowe /sosna,świerk osika ,topola/,rozpałkę.Drewno jest cięte i łupane na wymiar zgodnie z zamówieniami klientów.Zapewniamy transport -Racibórz-Rybnik-Wodzisław Śl.-Jastrzębie Zdr.-Pawłowice-Zebrzydowice-Skoczów -Cieszyn-Ustroń -Wisła.
Możliwość odbioru drewna własnym transportem do godz.14,30.
KLIENTÓW ODBIERAJĄCYCH DREWNO WŁASNYM TRANSPORTEM PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE, TELEFONICZNE USTALENIE TERMINU ODBIORU DREWNA.
GWARANCJA JAKOŚCI,ILOŚCI.