Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

NOWE SPRZĘGŁA 4KL1, 25; 2, 5; 5; 10; 20; 40; 80

Dodaj takie ogłoszenie!
Posiadamy w sprzedaży nowe sprzęgła elektromagnetyczne wielopłytkowe:

- 4KL 1,25
- 4KL 2,5
- 4KL 5
- 3KL 10
- 4KL 20
- 4KL 40
- 4KL 80

Oferujemy również części zamienne do wszystkich typów obrabiarek do metalu produkcji polskiej, rosyjskiej, czeskiej, słowackiej, niemieckiej i bułgarskiej.

Nasza firma posiada bardzo duży asortyment kół zębatych, sprzęgieł, pomp oraz pozostałych części zamiennych niezbędnych do prawidłowej eksploatacji obrabiarek. Nasi klienci mają także do wyboru wyposażenie dodatkowe takie jak lampy maszynowe czy wibroizolatory.

Oferowane przez nas części zamienne do obrabiarek świetnie sprawdzają się w działach utrzymania ruchu, głównego mechanika, przemyśle górniczym, maszynowym czy hutniczym oraz wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z maszynami do obróbki skrawaniem.

Lista części zamiennych, które leżą w zakresie naszej specjalizacji:

koła zębate o zębach prostych, koła zębate o zębach skośnych

przekładnia stożkowo – łukowa, koła zębate stożkowo – łukowe

listwy zębate

wałki zębate, wałki uzębione

nakrętki, półnakrętki z brązu

śruby pociągowe, śruby do suportu

ślimaki, ślimacznice

wrzeciona

noże do gilotyn

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:
661-840-722
76 845 96 47
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Lubin, Polska
Popularne