Kancelaria Podatkowa zatrudni kadrową na 1/4 etatu
Biuro rachunkowe zatrudni kadrową w niepełnym wymiarze godzin (ok 1/4 etatu). Możliwość dodatkowych zleceń księgowych. Łączny czas pracy do 1/2 etatu. Wymagania: minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kadrowej znajomość przepisów dotyczących prawa pracy znajomość programu Płatnik znajomość programu Optima Kardy i PłaceW przypadku możliwości pracy jako księgowa konieczna znajomość prowadzenia k ...
Consultant / Rekruter IT / Praktykant (/-ka) z Kraków, zobacz zdjęcie
Consultant / Rekruter IT / Praktykant (/-ka)
Zdajesz sobie sprawę, że najnowsze technologie to przyszłość ? Chcesz poczuć dreszczyk emocji łącząc psychologię z technologiami ? Zrozumienie kwestii technicznych przychodzi Ci z łatwością ? Jeśli odpowiedziałaś/-eś twierdząco na powyższe pytania to znaczy, że oferowane stanowisko idealnie do Ciebie pasuje ! Competence Solutions jest firmą rekrutacyjną od 2006 roku zajmującą się pozyskiwanie ...
Asystent ds. HR - Localization Care Sp. z o.o. Sp. k. z Kraków, zobacz zdjęcie
Asystent ds. HR - Localization Care Sp. z o.o. Sp. k.
Localization Care Sp. z o.o. Sp. k., krakowska firma specjalizująca się w usługach z zakresu tłumaczeń, lokalizacji i copywritingu poszukuje osoby zainteresowanej pracą na pełny etat w dziale HR.Nie wymagamy doświadczenia! Podstawowe kryteria to: bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zdolności organizacyjne oraz chęć do zdobywania nowych umiejętności.Usługi firmy dostarczane są na wszystkie ...
Biuro rachunkowe zatrudni specjalistę d/s kadr i płac
Kancelaria Prestiż (Biuro rachunkowe) zatrudni specjalistę d/s kadr i płac na umowę o pracę, pełny etat. Wymagania:-Wykształcenie kierunkowe-doświadczenie na podobnym stanowiskuOferujemy:Wynagrodzenie 4200,00zł-5.000,00zł bruttoPracę w miłym zespole.
Więcej ogłoszeń

Pośrednik pracy w organizacji pozarządowej

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania19/03/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyInne

Fundacja Sustinae poszukuje aktywnej, pełnej pomysłów osoby na stanowisko:

Pośrednik pracy

Obowiązki:

• prowadzenie indywidualnych i grupowych spotkań z uczestnikami projektów, których celem jest zbliżenie ich do rynku pracy i znalezienie odpowiedniego do ich potrzeb i możliwości zatrudnienia

• prowadzenie bieżącej weryfikacji zapotrzebowania na kwalifikacje i umiejętności na rynku pracy

• współpraca z doradcami zawodowymi w zakresie dostosowania wsparcia dla uczestników projektów pod kątem zapotrzebowania pracodawców na kwalifikacje i umiejętności

• pozyskiwanie ofert pracy od pracodawców i udzielanie pracodawcom informacji o uczestnikach projektów

• wspólne z uczestnikami przeglądanie, analizowanie i dobieranie ofert pracy

• pomoc uczestnikom projektów w przygotowaniu dokumentów rekrutacyjnych, przygotowywanie ich do udziału w rozmowach rekrutacyjnych

• informowanie uczestników projektów o aktualnej sytuacji i przewidywanych zmianach na regionalnym rynku pracy

• inicjowanie i organizowanie kontaktów uczestników projektu z pracodawcami

• negocjowanie warunków zatrudnienia

• nawiązywanie i podtrzymywanie współpracy z pracodawcami w regionalnego rynku pracy.

Kwalifikacje i umiejętności:

• wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wykształcenie wyższe

• wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność prowadzenia negocjacji, motywowania)

• wiedza z zakresu branż, zawodów, kwalifikacji, specjalności w kontekście sytuacji na rynku pracy

• umiejętność wyszukiwania i pozyskiwania ofert pracy

• doświadczenie w pracy na stanowisku pośrednika pracy

• mile widziane doświadczenie w pracy w projektach finansowanych ze środków UE

• sprawna obsługa komputera (MS Office), portali z ogłoszeniami o pracę

• samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej

• mile widziane prawo jazdy kategorii B

• mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami

Oferujemy:

Bardzo dobrą atmosferę pracy

Wsparcie merytoryczne zespołu

Zadaniowy charakter pracy

Miejsce pracy:

Kraków, województwo małopolskie

CV zawierające adnotację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pośrednika pracy przez Fundację Sustinae (ul. Szlak 65, 31-153 Kraków), zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000)

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: kontakt[at]fundacjasustinae.org

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.