Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Domowy hotel dla psów z behawiorystą - Łódź

Dodaj takie ogłoszenie!

Jestem profesjonalnym opiekunem zwierząt, tzw. petsitterem. Prowadzę domowy hotelik dla psów. Każdorazowo zajmuję się tylko jednym lub dwoma psami. Pies klienta mieszka ze mną i mężem i jest traktowany jak członek naszej rodziny. Najważniejsze dla mnie jako behawiorysty i petsittera jest to, żeby psy czuły się u nas dobrze i szybko przystosowały się do zmiany miejsca. Oferujemy warunki domowe – nie mamy boksów i klatek. Mieszkamy w bloku obok Parku Podolskiego, gdzie chodzimy na spacery z psami. Każdy pies jest traktowany indywidualnie – zawsze proszę o wypełnienie szczegółowej ankiety o zwierzaku i później korzystam z informacji w niej zawartych (np.: pory posiłków, spacerów, ulubione zabawy, a także respektowanie tego, czego właściciele psa mu zabraniają). Robię też podstawowe zabiegi pielęgnacyjne – czesanie, czyszczenie uszu, podaję lekarstwa oraz mogę pojechać na wizytę do weterynarza.


Jak wygląda i ile kosztuje opieka nad psem w hotelu

Ze względu na bezpieczeństwo moich podopiecznych nie przyjmuję psów agresywnych oraz suczek mających cieczkę. Nie przyjmuję też psów z lękiem separacyjnym, ponieważ mieszkamy w bloku.

Proszę właścicieli psa o spakowanie dla niego kilku ulubionych zabawek, ulubionego kocyka lub legowiska, żeby pies czuł się u nas lepiej oraz jedzenia na cały czas pobytu w hotelu, ponieważ zmiana diety na kilka dni lub tygodni nie jest zdrowa i wskazana dla psa.

W przypadku nowych klientów zawsze najpierw organizuję spotkania zapoznawcze, podczas której pies klienta może poznać naszego psa oraz spędzić z nami 1-2 godziny bez obecności właścicieli. To bardzo ważne dla poczucia bezpieczeństwa psa, który jest zostawiony w nowym miejscu na krótki czas oraz ma okazję przekonać się, że właściciele go odbiorą. Jest to szczególnie istotne dla psów, które źle znoszą rozłąkę z właścicielami lub nigdy nie zostawały pod opieką kogoś innego niż członek rodziny.

Wymagam rezerwacji terminu i wpłaty zaliczki w wysokości 1/3 przewidywanej kwoty oraz podpisania umowy powierzenia zwierzęcia pod opiekę, którą oczywiście mogę wcześniej wysłać do przeczytania. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego terminu zaliczka podlega zwrotowi tylko jeśli rezygnują Państwo na co najmniej miesiąc przed zarezerwowanym terminem.

  • Podstawowa cena za opiekę nad psem w wakacje (lipiec-sierpień) to 60 zł za każdy rozpoczęty dzień;
  • Przy pobytach dłuższych niż 14 dni dla psów, którymi opiekuję się kolejny raz – 50 zł za każdy rozpoczęty dzień;
  • Opieka nad dwoma psami z tego samego domu – 40 zł za jednego psa za każdy rozpoczęty dzień;
  • Opieka nad psem w okresie świątecznym i tzw. długich weekendów (24.12-1.1, 18-22.4, 29.4-5.5, 20-23.6) – 70 zł za każdy rozpoczęty dzień;
  • Jeśli pies jest przewlekle chory i wymaga leczenia lub kontroli u lekarza weterynarii cena jest ustalana indywidualnie.
Więcej informacji jest na mojej stronie: http://www.malgorzatazagorska.pl/
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Tatrzańska, 90-001 Łódź, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Opiekunka dla zwierząt:)
Zaopiekuję się zwierzakiem, pieskiem podczas państwa nieobecności:)