Hotel dla psów, opieka dla psa, wieloletnie doświadczenie, Limanowa 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania19/09/2019

Hotel dla psów w Limanowej, prowadzony przez zoopsychologa, hodowcę psów.

Psy mają do dyspozycji szczelnie ogrodzony wybieg z podwyższonym ogrodzeniem, mieszkają w domu, wychodzą na wybieg 3 do 4 razy dziennie, chodzą również na spacery poza teren hotelu. Mamy możliwość trzymania psów w grupie jak i w oddzielnych pokojach. Przyjmujemy psy wszystkich ras, w różnym wieku, również psy przedstawiające zachowania problemowe. Zajmujemy się szeroko pojętą opieką nad psami i pracą z nimi od wielu lat.

W naszym hotelu dbamy o higienę. Pomieszczenia hotelowe są odkażane bezpiecznymi dla zwierząt i ludzi preparatami biobójczymi, na wybiegu stosowana jest sucha dezynfekcja. Przyjmujemy tylko psy nie cierpiące na choroby zakaźne, zaszczepione i odrobaczone. Wymagana książeczka zdrowia z aktualnymi wpisami!

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz hotel był dla naszych podopiecznych drugim domem do którego przyjeżdżają zawsze z rozmerdanym ogonem. Domowa atmosfera i dużo swobodnego ruchu czynią nasz hotel lepszą opcją od hoteli kojcowych. Psy, które raz były w naszym hotelu, zwykle wracają do niego wielokrotnie. Ukształtowanie terenu na wybiegu oraz kontakt z innymi osobnikami pozwala psom wytracić nadmiar energii. Zachęcamy do pozostawienia psu na pobyt w hotelu jadalnych gryzaków, których podawanie pomaga rozładować stres.

W czasie pobytu monitorujemy samopoczucie i stan zdrowia powierzonych zwierząt. W razie potrzeby zabieramy podopiecznych do lekarza weterynarii.

Prowadzimy również terapie behawioralne i szkolenia.

Przyjęcia i odbiory psów odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00, w soboty tylko po wcześniejszym uzgodnieniu tego z pracownikami hotelu.

Na wizytę w hotelu trzeba umówić się minimum dzień wcześniej. Ilość miejsc w hotelu jest ograniczona. Rezerwacje miejsce w hotelu w sezonie wysokim (wakacje, Święta, ferie zimowe, Sylwester) należy robić z przynajmniej 2 tygodniowym wyprzedzeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i informacjami jak przygotować psa do pobytu w hotelu: http://www.skylos.pl/

Wystawiamy faktury.


Joanna(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 01-2017
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Limanowa