Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Domowy hotel dla psów, profesjonalna opieka nad psem z Bielany, zobacz zdjęcie
Domowy hotel dla psów, profesjonalna opieka nad psem
Całodobowa opieka nad psami w kameralnych, domowych warunkach. Wyjazd? Wakacje? Delegacja? Bądź spokojny, twój pies nie będzie chciał wracać do domu po pobycie u nas :) Oferujemy wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy nad zwierzętami, w tym w przygotowywaniu psów do adopcji we współpracy z fundacją. W naszym domu pies nie jest sam. Jest naszym domownikiem, mającym swoje prawa, ale też i zas ...
Opieka nad kotami  z Bielany, zobacz zdjęcie
Opieka nad kotami
Wyjeżdżasz i nie ma kto zając się kotem? żaden problem My się nim zaopiekujemy :) Jesteśmy odpowiedzialnymi osobami z wieloletnim doświadczeniem w opiece nad zwierzętami :) zapewniamy indywidualne podejścia do każdego podopiecznego, tak aby jak najmniej odczuwały rozłąkę ze swoim opiekunem. Ze względu na to że koty źle znoszą zmiany otoczenia oferujemy wizyty w domu właściciela. Zapewniamy codzie ...
Zaopiekuje sie psem, kotami
Zaopiekuje sie państwa zwierzakiem , wyprowadze na spacer , nakarmię , spedze z nimi wolny czas w Warszawie dzielnica Bielany , Zoliborz, Bemowo . Wszelkie szczegóły do uzgodnienia osobistego.
opieka nad zwierzętami 5zl za dzień mam doświadczenie małe zwierzątka gryzonie gady... z Bielany, zobacz zdjęcie
opieka nad zwierzętami 5zl za dzień mam doświadczenie małe zwierzątka gryzonie gady...
opieka nad zwierzętami 5zl za dzień mam doświadczenie małe zwierzątka gryzonie gady..... na smsy nie odpowiadam ewentualnie male pieski typu york
Więcej ogłoszeń

Domowy, kameralny hotelik/opieka dla psa i kota - referencje. Szkolenie.

Dodaj takie ogłoszenie!
Zaopiekuję się Państwa psiakiem i zapewnię mu domowe, przyjazne warunki. Przez to, że jest u nas kameralnie, każdemu podopiecznemu zapewniamy bardzo dobrą opiekę i indywidualne podejście.

Każdy gość traktowany jest jak domownik, porusza się swobodnie po całym mieszkaniu, ma u nas wszelkie wygody - jak we własnym domu. Kanapa, posłanko czy fotel - śpi tam gdzie lubi.

Zapewniam długie i atrakcyjne spacery po lesie lub nad Wisłą, zabawy z człowiekiem oraz z psami i posiłki ściśle wg. Państwa wytycznych. Oprócz tego podawanie leków, zastrzyków, zabiegi pielęgnacyjne.

Na życzenie możliwość szkolenia z posłuszeństwa.

Oferuję też transport w razie potrzeby, jeśli nie mają Państwo możliwości przywieźć lub odebrać psa, ja go odbiorę i odwiozę.

Przyjmuję psiaki zaszczepione, odrobaczone i zabezpieczone przeciwko kleszczom.

Opieka dla kotów w domu właściciela - codzienne wizyty u kotów, sprzątanie, karmienie, zabawy. W razie potrzeby podawanie leków.

Jestem trenerem i doświadczonym opiekunem psów i kotów - zapraszam na spotkanie zapoznawcze. Posiadam referencje.


Aleksandra - 513-593-011
Orso (Zobacz więcej ogłoszeń) Użytkownik od 01-2017