Logopeda, neurologopeda, fizjoterapia, SI, Warszawa Targówek Centrum Logospec  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania28/12/2016
  • Lokalizacja
Logospec to profesjonalne Centrum Terapii dla dzieci od urodzenia, młodzieży i dorosłych, które znajduje się na warszawskim Targówku.
Jest to nowoczesna placówka świadcząca kompleksowe usługi z zakresu logopedii, neurologopedii, pedagogiki, integracji sensorycznej, fizjoterapii, terapii ręki, treninu słuchowego metodą Joansena.
Centrum Terapii Mowy Logospec to miejsce stworzone przez pasjonatkę i wieloletniego praktyka wykonywanego zawodu – neurologopedę, logopedę, terapeutę wczesnej interwencji logopedycznej, pedagoga specjalnego, terapeutę ręki, terapeutę miofunkcjonalnego, terapeutę k-taping'u, providera metody Johansena - mgr Annę Derlatkę.
Zespół Logospec tworzy wysoce wykwalifikowana kadra, która wciąż się szkoli, aby jak najlepiej Państwu pomagać. Pracujemy w bardzo dobrze wyposażonych salach.
Zapraszamy na: konsultacje logopedyczne. konsultacje neurologopedyczne, konsultacje integracji sensorycznej, diagnozę i terapię logopedyczną/neurologopedyczną/SI, naukę czytania metodą sylabową, diagnozę i terapię dysleksji, zajęcia z dykcji, higieny i emisji głosu, terapię ręki terapię pedagogiczną i wiele innych.

Centrum Terapii Mowy Logospec mieści się w Warszawie przy ul. Bolesławickiej 51B (Warszawa Targówek) 300m od Galerii Rembielińskiej.
Przed odwiedzeniem nas, prosimy o telefoniczne umówienie wizyty. Telefon: 530511982

Więcej informacji o nas na
www.logospec.pl
fb/logospec
https://www.znanylekarz.pl/anna-derlatka/logopeda-terapeuta-diagnostyk/warszawa

Do zobaczenia!
Anna(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 12-2016
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Targówek
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Profesjonalny masaż leczniczy, relaksacyjny z Targówek, zobacz zdjęcie
Profesjonalny masaż leczniczy, relaksacyjny
Magister fizjoterapii oferuję zabiegi masażu relaksacyjnego oraz leczniczego. Są one wykonywane w przychodni na Bródnie. Koszt 30-minutowego zabiegu wynosi 60zł. Oferuję również zabiegi fizjoterapii. Zapraszam serdecznie. Nie oferuję masażu erotycznego ani usług seksualnych.
INTEGRACJA SENSORYCZNA -najlepsi specjaliści LOGOSPEC Centrum Terapii Warszawa Targówek z Targówek, zobacz zdjęcie
INTEGRACJA SENSORYCZNA -najlepsi specjaliści LOGOSPEC Centrum Terapii Warszawa Targówek
Centrum Terapii Mowy Logospec to nowoczesna placówka świadcząca kompleksowe usługi z zakresu logopedii, neurologopedii, pedagogiki, integracji sensorycznej, terapii ręki. Szeroka oferta zajęć dedykowana jest dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. DLACZEGO LOGOSPEC? Nasz zespół tworzy wysoce wykwalifikowana kadra, która wciąż się szkoli, aby jak najlepiej Państwu pomagać. Pracujemy w bar ...
Masaż kręgosłupa, manualna terapia  z Targówek, zobacz zdjęcie
Masaż kręgosłupa, manualna terapia
Witam)Dziękuję że zwróciłiscie uwagę na moje ogłoszenie, to znaczy że zrobiliście prawidłowy wybór!Zapraszam na masaż leczniczy z doświadczeniem ponad 12 lat)Odczują państwo ulgę po pierwszym masażu, powiem o wszystkich problemach bo wyczuwam pod palcami)Zapraszam serdecznie!!!Proszę nie dzwonić ludzi którzy szukają co innego (zboczencow)Jestem profesjonalną masażystką,nie szukam wrażeń!
Masaż z dojazdem do klienta na terenie Warszawy z Targówek, zobacz zdjęcie
Masaż z dojazdem do klienta na terenie Warszawy
Jestem dyplomowaną masażystką, a aktualnie studentką fizjoterapii. Wykonam masaż z dojazdem do klienta lub przyjmę u siebie, w prywatnym mieszkaniu na Targówku. Masaże wykonuję na profesjonalnym stole do masażu.Wykonuję :- masaż tkanek głębokich- masaż bańką chińską- masaż modelujący Confer Shape- masaż klasyczny- masaż relaksacyjny- masaż limfatyczny- masaż antycellulitowyZapraszam, Monika :)
Stawianie baniek ogniowych i bezogniowych, idealna opcja dla dzieci z Targówek, zobacz zdjęcie
Stawianie baniek ogniowych i bezogniowych, idealna opcja dla dzieci
Kuracje bańkami zaleca się przy osłabieniu układu odpornościowego, grypie, katarze, przeziębieniu, nieżytach dróg oddechowych, zapaleniu płuc, oskrzeli, a także nerwobólach różnego pochodzenia. Bańki stosowane są także w przypadku chorób natury reumatycznej, tj.: zapalenie stawu barkowego, korzonków nerwowych, rwa kulszowa, bóle okolic mięśni kręgosłupa., itp.Kuracja bańkami zalecana jest również ...
Fizjoterapia w domu, Rehabilitacja z dojazdem do domu, Masaż w domu WARSZAWA z Targówek, zobacz zdjęcie
Fizjoterapia w domu, Rehabilitacja z dojazdem do domu, Masaż w domu WARSZAWA
Dzień dobry! Nazywam się Joanna Jabłonowska - Łoń i jestem absolwentką studiów I i II stopnia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Opiekuję się głównie pacjentami neurologicznymi oraz ortopedycznymi. Moim głównym zainteresowaniem jest rehabilitacja kręgosłupa, spowodowana nie tylko urazami, ale także stresem i związanymi z nim napięciami w ciele. W swojej terapii podchodzę zawsze indywidual ...
Masaż I depilacja  z Targówek, zobacz zdjęcie
Masaż I depilacja
Pracuje również w sobotę i niedzielę przy poprzedniemu uzgodnieniu. Masaż  relaksacyjny przeznaczony dla osób prowadzących stresujący tryb życia, wiodących życie związane z pośpiechem, niemających czasu na przyjemności, będących po długotrwałym wysiłku fizycznym i psychicznym. Szczególnie polecany osobom chcącym oderwać się od kłopotów i trosk dnia codziennego, mającym problemy z koncentracją, ...
Więcej ogłoszeń