Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Konsultacje psychologiczne, terapie

Dodaj takie ogłoszenie!

" W każdym człowieku znajduje sie potencjał, który wystarczy wydobyć..."

Pragniesz wewnętrznej zmiany ? potrzebujesz wsparcia w trudnym momencie życia? a może odczuwasz przeciążenie stresem i emocjami ? Jesli TAK - Zapraszam Cie do mojego gabinetu na indywidualne spotkanie podczas, którego wspólnie odnajdziemy przyczynę problemu i przepracujemy ją, abyś odczuwał/a pełną satysfakcję z siebie i życia.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jestem mgr Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoją wiedzę zdobyłam podczas 5-letnich studiów magisterskich oraz licznych kurów m.in. z zakresu Kinezjologii Edukacyjnej P. E. Dennisona, metody One Brain, Arteterapii, metody Warnkego.
Obecnie współpracuję z Centrum Promocji Zdrowia Novimed

Podczas spotkań wykorzystuję wiedzę z zakresu psychologii oraz łączę ją z technikami pracy z zakresu psychosomatyki oraz indywidualnie dobranymi do klienta.

Doświadczyłam niejednokrotnie jak bardzo stres i emocje wpływają na nasze życie, dlatego wiodącą techniką mojej pracy jest metoda One Brain do której mam pełne zaufanie, ponieważ korzystam z niej od 12 lat.
Dzięki wykorzystaniu najnowszych odkryć z zakresu neurobiologii oraz holistycznego podejścia do ciała, umysłu i emocji, przynosi ona szybkie i trwałe rezultaty w łagodny i bezpieczny sposób.
W krótkim czasie osiąga się oczekiwane efekty pracując nad poczuciem własnej wartości, akceptacji i pewności siebie.
Metoda ta skupia się na przyczynach, a nie na objawach danego zachowania lub problemu.
Pomaga pozbyć się źródła stresu. Mogą nim być wydarzenia zarówno teraźniejsze jaki i przeszłe. Dzięki temu rezultaty są trwałe, a zmiany na poziomie fizycznym, emocjonalnym i umysłowym można odczuć już po pierwszym spotkaniu.

Metoda One Brain wykazuje wysoką skuteczność w pokonywaniu trudności życia codziennego, z którymi sami nie jesteśmy w stanie sobie poradzić np. trema, problemy ze skupieniem, problemy w relacjach interpersonalnych, związkach partnerskich i wiele innych.
Można nią pracować z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

Jeśli chcesz osiągnąć oczekiwane rezultaty w sposób szybki i trwały, zapraszam na spotkanie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dla kogo?

Terapia One Brain ma zastosowanie w usuwaniu przyczyn stresu, trudności i zaburzeń o podłożu emocjonalnym. Sprawdza się w tematyce rozwoju osobistego, relacji międzyludzkich, związkach partnerskich i pracy zawodowej. Skierowana jest zarówno do osób dorosłych jak i nastolatków i dzieci.
Przynosi wspaniałe rezultaty w pracy z poniższymi obszarami:

- trudności emocjonalne: brak pewności siebie, równowagi wewnętrznej, niskie poczucie własnej wartości, akceptacji siebie, brak poczucia bezpieczeństwa, bezradności, siły i energii do działania,

- trudności w relacjach interpersonalnych takich jak trudności w nawiązywaniu kontaktów, lęk przed bliskością, agresja słowna, fizyczna, zazdrość, kontrolowanie partnera, nadmierne poświęcanie się, problemy w komunikacji,

- stany po bardzo silnych przeżyciach : wypadek, ciężka choroba, strata, adopcja, rozwód, zdrada, mobbing,

- stany chorobowe na tle emocjonalnym takie jak bezsenność, nerwica, depresja, lęki, omdlenia, bóle głowy, kręgosłupa, problemy trawienne, alergie, otyłość

- trudności w nauce : problemy z uczeniem się, koncentracją, czytaniem, pisaniem, dysgrafia, dyskalkulią i inne

- stres teraźniejszy


Więcej informacji na stronie:


https://www.znanylekarz.pl/agnieszka-okularczyk/psycholog-terapeuta/sosnowiec

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Piłsudskiego 41 lok 206
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Mobilna poradnia dietetyczna
Zapraszam do współpracy osoby potrzebujące pomocy dietetyka. Plany żywieniowe dopasowane są do indywidualnych potrzeb pacjenta.Jeśli, masz problem ze zbędnymi kilogramami, chorobami dietozależnymi albo chcesz zacząć zdrowo się odżywiać - zadzwoń albo napisz.