Terapia EMDR trauma, zespół stresu pourazowego PTSD, lęk, stres Rzeszów 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania24/10/2019

EMDR to terapia dedykowana osobom, które doświadczyły różnego rodzaju wydarzeń traumatycznych m.in: przemocy, wypadków drogowych, straty bliskiej osoby, bycia świadkiem śmierci, towarzyszenia w chorobie, gwałtu, doświadczenia katastrofy czy klęsk żywiołowych.


EMDR wykorzystywany jest również w pracy z osobami doświadczającymi silnego napięcia, lęku, stresu w aktualnym życiu, czego nie łączą z żadnym konkretnym wydarzeniem.


Terapia rekomendowana przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne, Światową Organizację Zdrowia oraz Międzynarodowe Towarzystwo Badań nad Stresem Traumatycznym.

EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing ) to „terapia odwrażliwiania za pomocą ruchu gałek ocznych”, uznana za jedną z najprężniej rozwijających się współcześnie form psychoterapii. Jest to kompleksowe podejście, integrujące elementy różnych szkół terapeutycznych.


Więcej o podejściu na https://emdr.org.pl/o-emdr/


Sesje EMDR prowadzi psycholog Edyta Gogół-Iżowska https://gama.rzeszow.pl/zespol/edyta-gogol-izowska/


GAMA(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 10-2018
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
płk. Leopolda Lisa-Kuli 19/127, 35-025 Rzeszów, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Onkoporadnia żywieniowa - dietetyk kliniczny choroba nowotworowa Rzeszów z Rzeszów, zobacz zdjęcie
Onkoporadnia żywieniowa - dietetyk kliniczny choroba nowotworowa Rzeszów
OnkoPoradnia Dietetyczna obejmuje opieką żywieniową pacjentów z rozpoznaną chorobą nowotworową, niezależnie od stanu ich odżywienia i metody leczenia oraz prowadzi indywidualną edukację żywieniową chorych oraz ich rodzin. W ramach działalności OnkoPoradni Dietetycznej szczególną uwagę kierujemy na grupę pacjentów niedożywionych lub zagrożonych niedożywieniem w procesie leczenia systemowego. ...
Logopeda Rzeszów, Poradnia Logopedyczna Rzeszów z Rzeszów, zobacz zdjęcie
Logopeda Rzeszów, Poradnia Logopedyczna Rzeszów
Zapraszam serdecznie do Poradni Logopedycznej Dobre Słowa w Rzeszowie na diagnozę i terapię logopedyczną dzieci, młodzieży i dorosłych. Jestem doświadczonym logopedą/neurologopedą/pedagogiem specjalnym/terapeutą ręki. Oferuję: – diagnozę logopedyczną i neurologopedyczną, – terapię wad wymowy, – terapię zaburzeń mowy i komunikacji (afazja, dwujęzyczność, mutyzm, autyzm, zespół Aspergera, zespó ...