Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
EKSPEDIENTKI do delikatesów mięsnych z Żoliborz, zobacz zdjęcie
EKSPEDIENTKI do delikatesów mięsnych
Renomowane warszawskie delikatesy mięsno-wędliniarskie poszukują ekspedientki. Praca na pełen etat zmianowa (7:30-14:00, 12:0019:00). Co trzecia sobota pracująca, niedziele wolne. Szukamy osoby do naszego młodego zgranego zespołu. Oferujemy stabilne miejsce pracy, dodatkowe korzyści poza pensją, uczciwe warunki zatrudnienia i możliwość awansu. Szukamy od zaraz kogoś, kto lubi obsługę Klienta, chce ...
Doradca ds nieruchomości
Do biura nieruchomości na Żoliborzu, poszukujemy Doradcę do spraw nieruchomości. Do obowiązków należą współpraca i spotkania z klientem, pozyskiwanie klientów, prezentacje nieruchomości, obsługa komputera, praca w internecie. Oferujemy szkolenia, laptop, telefon komórkowy. Umowa na zlecenie lub B2B. Wynagrodzenie prowizyjne.
Poszukuję pracownika do Sklepu spożywczego na terenie Żoliborza
Poszukuję pracownika do Delikatesów (nie sieciowych) na terenie Żoliborza. Gwarantuję godziwe warunki pracy i płacy. Zainteresowanych proszę o CV i kontakt.

zatrudnię na stanowisko kasjer sprzedawca kobieta 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania26/10/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę
Zatrudnię na stanowisko kasjer sprzedawca kobietę do sklepu spożywczego Carrefour Express na Żoliborzu. Mile widziane doświadczenie.Umowa o pracę-etat do uzgodnienia.


EWA(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 09-2020