Kasjer/sprzedawca w sklepie Żabka - Nowa Wieś k. Wronek

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania26/10/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPół etatu
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

Praca dla kasjera/ sprzedawcy w sklepie Żabka w Nowej Wsi (koło Wronek) na 1/4 etatu, pół etatu lub pełen etat (do uzgodnienia)

Zadania i obowiązki:
  • profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
  • obsługa sklepu
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala
  • przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru
  • dbanie o standardy sieci Żabka
  • dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie
  • praca 5 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli (również w niedziele niehandlowe i wybrane święta)

Wymagania:
  • aktualna książeczka sanepidu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w niedziele niehandlowe i wybrane święta
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność nawiązywania kontaktu
  • umiejętność pracy w zespole
  • kultura osobista
  • uczciwość
  • chęć do pracy, odpowiedzialność, punktualność
  • dobra organizacja pracy

Oferuję:
  • wynagrodzenie
  • premie uznaniowe
  • przeszkolenie
Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny: 501 536 716
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Szamotulska 3, 64-510 Nowa Wieś