Business Development Representative with German

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania26/10/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Naszym klientem jest Polska firma, światowy lider w swojej branży, którego roczne przychody firmy w ciągu ostatnich lat, to poziom 100 mln PLN. Produkcja firmy to dzisiaj dwa zakłady produkcyjne, zlokalizowane ok. 30 km na południe od Krakowa w rejonie Wadowic.

Business Development Representative

Główne zadania:
✔️ Telefoniczne pozyskiwanie leadów z całego świata,
✔️ Cold calling,
✔️ Budowanie bazy potencjalnych klientów,
✔️ Research,

Wymagania:

✔️ Doświadczenie na podobnych stanowiskach (1-2 lata),
✔️ Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego i co najmniej podstawowa znajomość j. angielskiego. ,
✔️ Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność
✔️ Możliwość dojazdu do biura (okolice Wadowic),

Oferujemy:

✔️ Wynagrodzenie odpowiednie do doswiadczenia (4-5k PLN brutto na umowe o pracę + premie),
✔️ Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
✔️ Różnorodne benefity takie jak: dodatek do paliwa czy firmowy samochód,
✔️ Interesującą pozycję oraz ciągły rozwój.

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Wadowice