Dodaj ogłoszenie
PRACA DODATKOWA ! SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY - PRZEDSTAWICIEL DS. ODSZKODOWAŃ/ Mińsk Maz., Siedlce z Siedlce, zobacz zdjęcie
PRACA DODATKOWA ! SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY - PRZEDSTAWICIEL DS. ODSZKODOWAŃ/ Mińsk Maz., Siedlce
GWARANT Kancelaria Prawno-Odszkodowawcza z siedzibą w Warszawie oferująca kompleksową pomoc w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych w związku z dalszym rozwojem obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:Specjalista ds. sprzedaży(Przedstawiciel ds. odszkodowań)Obowiązki :• samodzielne wyszukanie osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, rolniczych, w pracy, na skutek zdarzeń medy ...

Przedstawiciel handlowy - Siedlce

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 28/06/2017
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
Solid Security - niekwestionowany lider w dziedzinie zabezpieczeń technicznych, firma z polskim kapitałem, z powodzeniem funkcjonująca od 1991 roku na terenie całego kraju.
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Twoje zadania będą polegały na:

  • pozyskiwaniu nowych klientów
  • sprzedaży towarów i usług będących w ofercie firmy
  • identyfikacji potrzeb i utrzymywaniu długotrwałych relacji z Klientem
  • prowadzeniu negocjacji handlowych z klientem
  • pracy terenowej i stacjonarnej
Szukamy Kandydatów/Kandydatek, którzy posiadają:
  • doświadczenie w pracy z klientami D2D
  • silną motywację do pracy oraz umiejętności negocjacyjne i interpersonalne
  • umiejętności budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem
  • ukierunkowanie na wynik biznesowy
  • własny samochód (zwrot kosztów paliwa)
W zamian za Twój wysiłek gwarantujemy:
  • pracę na pełen etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • stałe wynagrodzenie
  • miesięczne premie sprzedażowe uzależnione od efektywności pracy
  • szkolenia produktowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu.