Sprzedawca do sklepu z ceramiką w Poznaniu
Sprzedawca z doświadczeniem student/ka do sklepu z ceramiką w Poznaniu na Starym Mieście. Znajomość obsługi kasy fiskalnej i podstawy obsługi windows oraz systemów sprzedaży. Mile widziana znajomość angielskiego lub niemieckiego. Oczekuję rzetelności, uczciwości i punktualności. Proszę o załączenie CV
zatrudnie sprzedawców
Zatrudnię pracowników na stanowisko kasjer-sprzedawcapraca w sklepie spożywczym oś. Leśne Koziegłowy lub Poznań ul. SmolnaWymagania: -aktualne badania sanitarno -epidemiologiczneKorzyści ;-praca na umowę zlecenie lub umowę o prace w pełnym wymiarze godzin-miła atmosfera pracy-satysfakcjonujące wynagrodzenie
Ekspert - doradca ds. nieruchomości Poznań
W związku z dynamicznym rozwojem nasza firma poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: DORADCA - EKSPERT DS. NIERUCHOMOŚCI Miejsce pracy - PoznańNasze biura znajdują się przy ul. 28 Czerwca 1956r. nr 164 oraz na os. Przyjaźni 125E NA CZYM POLEGA PRACA DORADCY ?- Na kompleksowej obsłudze klienta w zakresie sprzedaży nieruchomości - Na budowaniu długofalowej relacji z klientami ...
Zatrudnię do pracy w sklepie
Sklep z odzieżą używaną poszukuje osób na stanowisko sprzedawca , obsługa klienta.Mieścimy się na Jeżycach przy rynku.Oferujemy umowę o pracę .Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres avanti461@gmail.comInformujemy , że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami .
ASYSTENT SPRZEDAŻY Miejsce pracy: Przeźmierowo k. Poznania
O NAS Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, istniejemy na rynku już od 2011, zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych kosmetyków, do naszego zespołu poszukujemy asystenta sprzedaży do sklepu stacjonarnego. ASYSTENT SPRZEDAŻYMiejsce pracy: Przeźmierowo k. Poznania Opis Stanowiska:aktywna obsługa Klienta oraz doradztwodbanie o ekspozycje asortymentu na sklepiedbanie o porządeksprawdzanie i roz ...
Sprzedawca - doradca klienta w sklepie odzieżowym w centrum handlowym
Opis zadań:Pomoc w zapewnieniu funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi oraz aktywny udział w procesie sprzedażyOczekujemy:doświadczenia w pracy z Klientemwysokich zdolności interpersonalnychpasji do modykreatywnościzaangażowania i pozytywnej energii!umiejętności skutecznej komunikacji wysokiej motywacji do pracy i nastawienie na realizację celówznajomość języka angi ...
A Drogeria Sprzedawca z Poznań, zobacz zdjęcie
A Drogeria Sprzedawca
Zatrudnimy Panie do pracy w Drogerii Jasmin-Gospodarstwo Domowe.Praca 80-100 godzin..Oferta kierowana do Pan zamieszkałych na Piątkowie..w CV proszę podać Osiedle lub ulice zamieszkania..Tylko takie CV rozpatrujemy..
Więcej ogłoszeń

Sprzedawca-sklep Żabka ul. Łozowa

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania07/04/2020
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPół etatu

Oferuję pracę na stanowisku kasjer/sprzedawca w sklepie Żabka na ul. Łozowej.

Zakres obowiązków:

-obsługa klienta,

-obsługa kasy fiskalnej,

-rozładunek towaru,

-dbanie o czystość na sklepie

Wymagania:

-książeczka sanepidowska,

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

CV proszę wysylać na podany adres mailowy.