Poszukiwany doradca klienta,3/4 etatu.Status studenta.Miejsce pracy:Duka

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania25/08/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

DUKA to firma z wieloletnimi tradycjami, która w swoim codziennym funkcjonowaniu opiera się na stałych, silnie zakorzenionych wartościach. Widoczne są one w każdym aspekcie naszej działalności – od odpowiedzialnego, zrównoważonego rozwoju, przez innowacyjność i niezależne myślenie, aż po inwestowanie w nasz największy skarb, czyli kapitał ludzki. Obecnie, sieć DUKA obejmuje ponad 60 sklepów, umiejscowionych w najlepszych centrach handlowych Polski. Zatrudniamy w nich ponad 200 osób, które są znakomitym przykładem na to, że przyświecające nam jasne, uczciwe zasady postępowania to klucz do sukcesu

Główne obowiązki:

  • obsługa klientów zgodna ze standardami sieci Duka
  • dbałość o ekspozycję oraz porządek na sali sprzedaży
  • obsługa dostaw
  • dbałość o porządek na sklepie

Główne wymagania:

  • uczciwość
  • punktualność
  • rzetelność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • prace na 0,75 etatu,17 zł brutto

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Kamila(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2020
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Opole, C H Solaris sklep Duka