DZIAŁ HANDLOWY - doradca techniczny, sprzedawca

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania27/10/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Obecna od 23 lat na rynku firma AIR PRESS poszukuje osoby do wsparcia działu handlowego na stanowisku doradcy-sprzedawcy.

Oferujemy:

  • praca w ciekawej branży - ratownictwo techniczne i ochrona przeciwpożarowa
  • wyjątkowa atmosfera w zespole
  • stałe warunki finansowe
  • praca głównie stacjonarna
  • wdrożenie pod okiem bardzo doświadczonego kierownictwa

Zadania:

  • kontakt z klientem,
  • ofertowanie,
  • obsługa sprzedaży,
  • obsługa posprzedażowa

Oczekiwania:

  • otwartość, kreatywność, komunikatywność
  • znajomość MS Office, podstawy Adobe
  • zaangażowanie i motywacja
  • znajomość j. angielskiego (mile widziane również podstawy j. niemieckiego)
  • doświadczenie handlowe
  • prawo jazdy
  • rozumienie podstawowych zagadnień technicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i zdjęcia.