Doradca Klienta

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania05/11/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę
Miejsce pracy: Olsztyn, ul. Mickiewicza 9/20
Tryb pracy: pełen etat, praca zmianowa, elastyczny grafik
Rozpoczęcie pracy: grudzień 2019

OPIS STANOWISKA

Bezpośrednia obsługa Klienta w salonie, w tym:
• Doradzanie Klientowi w dokonaniu odpowiedniego zakupu
• Udzielanie informacji na temat biżuterii i firmy
• Bieżąca obsługa procesów sprzedażowych
• Sprawna współpraca z zespołem
• Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
• Przyjmowanie i składanie zamówień
• Prowadzenie inwentaryzacji
• Utrzymywanie czystości w salonie
• Budowanie dobrych relacji z Klientem i profesjonalnego wizerunku firmy

WYMAGANIA

• Wykształcenia minimum średnie
• Wysokie zdolności komunikacyjne
• Wysoka kultura osobista
• Rzetelność, elokwencja i estetyka
• Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta/sprzedaży
• Dostępność na cały etat
• Język angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:
• Znajomość obsługi kasy fiskalnej
• Znajomość obsługi systemów POS

OFERUJEMY
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Elastyczny grafik
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilną pracę z luksusowym produktem
• Szkolenie z zakresu wiedzy o biżuterii z diamentami i obsługi Klienta

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Mickiewicza 9/20, Olsztyn