Dodaj ogłoszenie

Pracownik ds. pozyskania klientów kluczowych/handlowiec - producent środków czystości dla piekarni

Firma Zakłady Chemiczne "GÓRA" produkująca chemię do utrzymania czystości w zakładach przetwórstwa spożywczego, poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK DS. POZYSKANIA KLIENTÓW KLUCZOWYCH / HANDLOWIEC do obsługi PIEKARNI

Opis stanowiska:

• Nawiązanie współpracy z klientami B2B z Piekarniami Cukierniami Masarniami itp na terenie Polski

• Utrzymanie kontaktów z już pozyskanymi klientami

• Samodzielnie pozyskiwanie klientów z branży

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie

• Wysoka kultura osobista

Doświadczenie na podobnym stanowisku - jako handlowiec, przedstawiciel handlowy

• Umiejętność samodzielnej pracy, zaangażowanie

• Przebojowość, łatwość nawiązywania kontaktu, nastawienie na realizację celu

• Nakierowanie na wynik oraz rezultat w postaci zamówień

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Atrakcyjne zarobki, adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania

• Pracę w dobrej atmosferze oraz młodym zespole

• Pomoc i wsparcie doświadczonej kadry

• Jako zarobek idzie podstawa oraz dodatkowa premia w zależności od wygenerowanego obrotu sprzedaży oraz pozyskanych klientów

UWAGA!!! Nie jest to żadna praca w CALL CENTER lub MLM, gdzie trzeba dzwonić i na siłę komuś coś sprzedawać! Jest to zwykła praca, gdzie trzeba po prostu nawiązywać kontakty z konkretnymi firmami działającymi na rynku, które i tak kupują od kogoś innego! Praca możliwa od zaraz, nie zależy nam na siedzeniu u nas w biurze, chodzi o skuteczną pracę w terenie i uczciwe raportowanie.

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Stanisławowo 66, 05-180 Pomiechówek