Dodaj ogłoszenie
Praca w sklepie mięsnym
Zatrudnię ekspedientkę do sklepu mięsnego w Kobyłce (blisko stacji pkp).3 dni w tygodniu (czwartek,piątek i sobota).Mile widziane doświadczenie w danej branży.Proszę o kontakt telefoniczny 721310069.

sprzedawcę sklep Warszawa ( także mężczyznę ) kosmetyczno fryzjerski

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 07/03/2018
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Sklep fryzjerski KERN zatrudni sprzedawcę ( także mężczyznę ) do punktu stacjonarnego w Warszawie/ Gocław

Obowiązki:
- sprzedaż artykułów fryzjersko – kosmetycznych na sklepie w Warszawie
- obsługa klienta
- wystawianie faktur Vat i paragonów ( program Wf Mag )
- dbanie o zaopatrzenie sklepu
- praca od pn. – pt i co druga sob. 10.00 – 14.00

Oczekujemy:
- komunikatywności
- doświadczenia w handlu
- obsługi komputera

- mile widziana ( ale nie konieczna ) znajomość programu Wf Mag Win
- mile widziane ( ale nie konieczne ) orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pełen etat
- praca jednozmianowa
- podstawę + prowizję

CV + zdjęcie. WAŻNE w temacie dopisek: sklep Gocław
CV przyjmujemy tylko w formie e-mailowej ponieważ biuro znajduje się poza Warszawą